Kategoriler

#Revir
#Gündem

baptista geldimi QR Code

Google Spor haberleri > baptista geldimi

baptista geldimi
Baptista tamam
Real Madrid'e yakınlığı ile bilinen İspanyol MARCA gazetesi de dün bu gelişmeyi manşetten duyurdu. Gazete, haberinde "Real, 9 milyon euro bonservis bedeli karşılığında Baptista'yı Galatasaray'a veriyor" ifadesini kullandı. Baptista'nın bonservisinin 6 milyon euro'sunu Galatasaray'ın sponsoru Ülker, 3 milyon euro'sunu ise kulüp karşılayacak

Lincoln transferi ile taraftarlarını coşturan Galatasaray, şimdi de Real Madrid'in 'dünya yıldızı' Julio Baptista'yı transfer ederek dünyayı sarsmaya hazırlanıyor. Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin ve yönetici Haldun Üstünel'in Baptista için önceki gün Real Madrid'le yaptığı pazarlıklar olumlu geçince başkan yardımcısı Adnan Polat da İspanya'ya gitti. Polat, dün İspanya'da Real Madrid Sportif Direktörü Pedja Mijatoviç ile Baptista'nın transferi için son detayları görüştü.

Real Madrid Teknik Direktörü Schuster, yeni sezonda Baptista'yı kadrosunda düşünmezken, İspanyol kulübü yöneticileri, Brezilyalı yıldızı bonservisi ile Galatasaray'a satmayı teklif ettiler. 12 milyon euro'dan başlayan pazarlıklarda 9 milyon euro'ya kadar inildi. Galatasaray, Baptista için 9 milyon euro'yu vermeyi kabul etti. Bu paranın 6 milyon euro'sunu sponsor firma Ülker, kalan kısmını Galatasaray karşılayacak. Sarı-kırmızılılar, Baptista'ya da yıllık 3.5 milyon euro verecek.

MARCA: Polat Real Madrid ile el sıkıştı
Real Madrid'e yakınlığı ile tanınan İspanyol MARCA gazetesi, Galatasaray ile Real Madrid arasında yaşanan Baptista pazarlığını manşete taşıdı. Gazete verdiği haberde Galatasaray Başkan Yardımcısı Adnan Polat'ın, Real Madrid Sportif Direktörü Pedja Mijatoviç ile Baptista'nın bonservisi konusunda el sıkıştığını yazdı.
kaynak: pasfotomaç

Benzer Yazılar

Yorum Yaz!

Kufur, hakaret iceren yorumlar onaylanmayacaktir..
Ziyaretcilerimizin IP Numaralari Gerektiginde Yasal islemler icin Kayit Altinda Tutulmaktadir.

Yorum Yok
Facebook Twitter Google+