Kategoriler

#Revir
#Gündem

Sözde Ermeni Soykırımı QR Code

Google Bilgiler > Sözde Ermeni Soykırımı

Sözde Ermeni Soykırımı

Gazetelerde okumuşsunuzdur, geçtiğimiz günlerde Ermeni soykırım iddialarını desteklemek için Almanya’nın Köln kentinde bir panel yapıldı. Panel PKK’lılar ve 24 Nisan İnisiyatifi adlı bir hareket tarafından düzenlenmişti. 24 Nisan İnisiyatifi Türklerin Ermenilere soykırım yaptığını iddia edenlerin kurdukları örgütlerden sadece bir tanesi. Zaten 24 Nisan da sözde Ermeni soykırımının başladığı kabul edilen tarih. Ama işin ilginç yanı Türkiye’yi parçalamak için çaba gösteren bu iki grup panel sırasında birbirlerine girdiler. Her halde hangi bölge kimde kalsın diye karar veremediler ki, Ermeniler Kürtlerin soykırıma ortak olduklarını söylerken, PKK’lılar bunun tam tersini savundu.
Şimdi bizim çok güzel bir önerimiz var. PKK’lılar ve Soykırım olduğunu iddia eden Ermeniler bir masaya otursunlar, tartışmaya başlasınlar. Büyük aydın(!) Orhan Pamuk ve harika(!) profesör Halil Berktay engin tarih bilgileriyle bilirkişilik yapsınlar. Türkiye hakkında sürekli kınama yasaları çıkaran devletler de hakemler komitesi oluştursunlar. Karar versinler hangi il kimin olacak, kim nereye yerleşecek, kim ne kadar tazminat alacak.

Biz mi? Biz kim oluyoruz ki. Milyonlarca Ermeni’yi bir o kadar da Kürt’ü katlettik. Zaten bu topraklarda hiç hakkımız yok. Hiç kan vermedik, canımız pahasına savaşmadık ülkemizin her karış toprağı için. I. Dünya Savaşında ve Kurtuluş Savaşında verdiğimiz şehitlerin sayısı ise tamamen bizim uydurmamız. Bu arada Türkiye’de yaşayan Ermeni ve Kürtlerin büyük çoğunluğunun yarısı aslını inkar eden hainler diğer yarısı da Ermeni ve Kürt kılığına girmiş ajan Türkler. O nedenle yıllardır bizimle barış içinde yaşıyorlar. Kars’ta, Erzurum’da, Van’da ve daha bir çok ilde bulunan Türklere ait toplu mezarlardaki on binlerce Türkü de zaten biz kendimiz katlettik. Asala’yı da biz kurduk, diplomatlarımızı da kendi ellerimizle öldürdük. PKK terörü denen şey ise külliyen yalan. Henüz tespit edilemeyen salgın bir hastalık sonucu kaybettik bebeğiyle yaşlısıyla bir sürü canı..
Tarihi gerçekler mi dediniz? O da ne! Daha önce hiç duyulmamış bir kavram olsa gerek. Hem koca koca insanlar yalan söyleyecek değil ya canım. Elbet vardır bir bildikleri.

Bu resim ekranınıza sığabilmesi için küçültülmüştür. Bu alana tıklayarak büyük resimi görebilirsiniz. Orjinal resimin boyutları 700×445 ve büyüklüğü 77KB.

Bu resim ekranınıza sığabilmesi için küçültülmüştür. Bu alana tıklayarak büyük resimi görebilirsiniz. Orjinal resimin boyutları 750×510 ve büyüklüğü 77KB.

Bu resim ekranınıza sığabilmesi için küçültülmüştür. Bu alana tıklayarak büyük resimi görebilirsiniz. Orjinal resimin boyutları 750×495 ve büyüklüğü 83KB.

BUNLARDA DEVAMI

Bu resim ekranınıza sığabilmesi için küçültülmüştür. Bu alana tıklayarak büyük resimi görebilirsiniz. Orjinal resimin boyutları 750×546 ve büyüklüğü 86KB.

Bu resim ekranınıza sığabilmesi için küçültülmüştür. Bu alana tıklayarak büyük resimi görebilirsiniz. Orjinal resimin boyutları 750×515 ve büyüklüğü 87KB.

Bu resim ekranınıza sığabilmesi için küçültülmüştür. Bu alana tıklayarak büyük resimi görebilirsiniz. Orjinal resimin boyutları 682×542 ve büyüklüğü 98KB.

Bu resim ekranınıza sığabilmesi için küçültülmüştür. Bu alana tıklayarak büyük resimi görebilirsiniz. Orjinal resimin boyutları 746×471 ve büyüklüğü 52KB.

Bu resim ekranınıza sığabilmesi için küçültülmüştür. Bu alana tıklayarak büyük resimi görebilirsiniz. Orjinal resimin boyutları 750×521 ve büyüklüğü 89KB.

Bu resim ekranınıza sığabilmesi için küçültülmüştür. Bu alana tıklayarak büyük resimi görebilirsiniz. Orjinal resimin boyutları 750×503 ve büyüklüğü 81KB.

Bu resim ekranınıza sığabilmesi için küçültülmüştür. Bu alana tıklayarak büyük resimi görebilirsiniz. Orjinal resimin boyutları 750×458 ve büyüklüğü 69KB.

Bu resim ekranınıza sığabilmesi için küçültülmüştür. Bu alana tıklayarak büyük resimi görebilirsiniz. Orjinal resimin boyutları 750×517 ve büyüklüğü 72KB.

Benzer Yazılar

Yorum Yaz!

Kufur, hakaret iceren yorumlar onaylanmayacaktir..
Ziyaretcilerimizin IP Numaralari Gerektiginde Yasal islemler icin Kayit Altinda Tutulmaktadir.

Yorum Yok
Facebook Twitter Google+