Kategoriler

#Revir
#Gündem

yeşim salkım-yuvarlanan taşlar QR Code

Google Magazin > yeşim salkım-yuvarlanan taşlar

yeşim salkım-yuvarlanan taşlar
GÖZLERİNİZİ AÇIN, TÜM BİLDİKLERİNİZİ UNUTUP, HAFIZANIZI TEMİZLEYİN BU YEŞİM SALKIM BAMBAŞKA, VAZGEÇEMEYECEKSİNİZ!.. YEŞİM SALKIM HAYRANLARINA BİR SÜRPRİZ YAPTI VE İKİ ŞARKISININ YER ALDIĞI “YUVARLANAN TAŞLAR” İSİMLİ BİR SINGLE ÇIKARTMAYA KARAR VERDİ!.. DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN!..
 
26/7/2007 22:12
 


Yeni albüm hazırlığında olan Yeşim Salkım, sevenlerine bir sürpriz yaptı ve iki şarkının yer aldığı bir single çıkartmaya karar verdi. 'Yuvarlanan Taşlar' isimli single ile çok farklı bir Yeşim Salkım ile karşılaşmaya hazır olun. 1994 yılından bu yana 9 albüm ve 1 single çıkaran Yeşim Salkım, son olarak başrolünde oynadığı Casablanca Müzikali'nin soundrack albümüyle hayranlarının karşısına çıkmıştı.

 

'Yuvarlanan Taşlar' single ile değişimin sinyallerini veren Yeşim Salkım, "Artık beni kimsenin adının yanına koymayın, kimse ile yan yana düşünmeyin. Tüm bildiklerinizi unutun. Yeni bir sayfa açıldı" diyerek herkese bu singleı dinlemeyi tavsiye ediyor. Bu single Yeşim Salkım'ın 'Müzik kariyerimin en farklı ve iddialı albümü' olacak dediği albümün ön çalışması olarak çıkıyor. Sevenlerinin karşısına farklı bir çalışma ile çıktığını söyleyen Yeşim Salkım, “Bu Yeşim'den hiç vazgeçemeyecekler" diyerek yarınlara dair iddialı konuşup küçük ipuçları veriyor.

 

Ossi Müzik'ten çıkan singleda Yeşim Salkım, kendi çizgisinden çıkarak daha dinamik, daha farklı bir tarz deniyor. Dünyada modası hiç geçmeyen dans müziğinde, dünü, bugünü ve yarını harmanlayıp yeni bir tarz oluşturan  Yeşim Salkım, „Tüm kuralları bozuyoruz. Müzik ile hayata gülümsemeye devam" diyerek küçük ama önemli ipuçları veriyor. Herkesi şaşırtmaya hazırlanan Yeşim Salkım, yeni şarkılarında 70'lerin, eğlencesi, 80'lerin şatafatı, 90'ların çoşkusu ve 2000'in hızını bu singleda bulabilirsiniz. Yeşim Salkım'ın çoşkusu sizleri şaşırtacak ve vazgeçilmez kılacak.

 

 Yorum Yaz!

Kufur, hakaret iceren yorumlar onaylanmayacaktir..
Ziyaretcilerimizin IP Numaralari Gerektiginde Yasal islemler icin Kayit Altinda Tutulmaktadir.

Yorum Yok
Facebook Twitter Google+