Kategoriler

#Revir
#Gündem

ümit aksoy-video QR Code

Google Müzik Hakkında > ümit aksoy-video

ümit aksoy-video
Müzik dünyasının yeni kanı...
18.07.2007  Çarşamba  16:46

Müzik dünyasında her gün çıkan yeni albümlere bir yenisi olarak "Oynayın"adlı albüm ile Ümit Aksoy giriş yaptı.

 

 

İlginç klip çekimi ile birlikte yaz günlerinin en çok satan ve dikkat çeken albümü olarak bakılan Ümit Aksoy, genç yaşı ile birlikte tv ekranları ile birlikte özellikle çocuklarında sevdiği bir yıldız olarak konuşuluyor.

 

 

Müzik dünyasında sesi ve farklı yorumu ile yeni bir yıldız doğuyor. 2005 yılında"Söz Geçmez Kalbime" isimli maxi single çalışmasıyla dikkat çeken Ümit Aksoy, 2 yıl aradan sonra "OYNAYIN" isimli albümü ile her yaştan insanı oynatmaya başladı.

 

Farklı melodik müziği ve ilginç klip ile müzik dünyası yaz günlerinde Ümit Aksoy'u dinliyor. Stüdyo aşaması yaklaşık 5 ay süren albümün müzik direktörlüğünü de sanatçı Ümit Aksoy yaptı. Albümdeki, tüm eserlerin söz ve müzikleri Aksoy'a ait olan albüm de 4 hareketli şarkının yanı sıra,  7 de slow şarkıdan oluşuyor.

 

 " Oynayın" şarkısı ile birlikte "Dönemem artık, Unutamazsın, Melek Gibi" şarkılar dikkat çekiyor.  Albümün prodüktörlüğünü Erhan Karataş 5 aylık geceli gündüzlü çalışma ile yaptı. İlk klip, albüme ismini veren "Oynayın" adlı hareketli şarkıya çekildi.

 

Tv ekranlarının fon müziği olarakta kullandığı şarkılar, tüm müzik kanallarında büyük ilgi görerek yayınlanıyor. Çok özen ile çekilen klip'in yönetmenliğini Emir Halilzade  yaptı. Seyhan Müzik etiketi ile müzik marketlerde yerini alan albüm Ümit Aksoy hayranları tarafından ilginç satış grafiği ile yaz aylarının en fazla satılan albümleri arasında yerini aldı

Yorum Yaz!

Kufur, hakaret iceren yorumlar onaylanmayacaktir..
Ziyaretcilerimizin IP Numaralari Gerektiginde Yasal islemler icin Kayit Altinda Tutulmaktadir.

Yorum Yok
Facebook Twitter Google+