Kategoriler

#Revir
#Gündem

tuvalette sevişen ünlü kim QR Code

Google Magazin > tuvalette sevişen ünlü kim

tuvalette sevişen ünlü kim
Tuvalette sevişen ünlü kim?Dün bir internet sitesinde yer alan haber magazin dünyasına bomba gibi düştü.

Dün bir internet sitesinde (medyafaresi) yer alan haber magazin dünyasına bomba gibi düştü. Haberde ünlü bir kadın sanatçının magazin gündeminde düşmeyen yakınının tuvalette bir gençle sevişmesinden söz ediliyordu. Habere göre, genç kız aşırı alkollü Reina’dan çıkıp arkadaşlarıyla işkembeciye gidiyor. Çapkınlığıyla tanınan genç kız, birara tuvalete yöneliyor. Çizgili gömlekli bir genç de peşinden gidiyor. Genç kızı tanıyan bazı bayanlar da tuvaletin yolunu tutuyor. Tuvaletteki garip sesler üzerine kapıyı çalan müşteriler ünlü güzelin baygın gözleriyle karşılaşıyor. Bir şeyi olmadığını söyleyen ünlü kapıyı kapatıyor, sesler daha da artıyor. Şok geçiren müşteriler masalarına dönüyor. Önce delikanlı tuvaletten çıkıyor, ardından genç kız. Haberde tarif edilen güzeli araştırdım. Ünlü bir sanatçının yakını olarak gösterilen genç kız Helin Avşar olabilir miydi? Dedikoduyu sorduğum Avşar oldukça sinirliydi:

“Beni bugün en az 15 kişi aradı. Evet Arnavutköy’deki Bodrum Mantı’ya gittim. Orada Sibel Gökçe vardı. Onu gördüğümü de hayal meyal hatırlıyorum. Anladığım kadarıyla bana iftira atarak tekrardan meşhur olmaya çalışıyor. O gece Reina’ya bir arkadaşımın doğum gününe gittim. Oradan da çorbacıya gittiğimiz doğru. Yapılan tarifler bana uyuyor, direk beni tarif ediyorlar. Tuvalete de gittim. Hem de üç kere. Doğum günü kutlamıştım alkollüydüm. Bu iftirayı çıkaranın kim olduğunu bulursam çok kötü olacak. Trilyonluk dava açacağım. Ben niye tuvalette o işi yapayım ki evimde tek başına yaşıyorum. İçerim içerim sarhoş olurum ama böyle bir şeyi asla yapmam.”

Gülşen Yüksel-VATAN


  • Pilates Egzersiz Hareketleri Tüm bayanlar kilo vermek ister ama sadece istemek yetmiyor herkesin bildiği üzere. Ön...
  • Sağlıklı Beslenme Nedir Sağlıklı beslenmek için sizlere tüketmeniz ve tüketmemeniz gereken tüm besin öğleleri...
  • Bebeklerde kabızlık nasıl giderilir Biz yetişkin insanları bezdiren bu kabızlık düşünün birde bebekler olduğu zaman ne ha...
  • NDM-1 Virüsü Dünyada hastalıklar bitmek bilmiyor, artık insanları mı kandırıyorlar yoksa gerçekten...
  • Kefirin Faydaları Son zamanlarda sıkça duyduğumuz ama bir çok insanında kullanarak faydasını çok çabuk ...
  • Eklemler Kaslar Eklemler ve kaslar vücudumuzda en önemli unsurlardan birisidir. İnsan hayatı ve tüm y...

Yorum Yaz!

Kufur, hakaret iceren yorumlar onaylanmayacaktir..
Ziyaretcilerimizin IP Numaralari Gerektiginde Yasal islemler icin Kayit Altinda Tutulmaktadir.

Yorum Yok
Facebook Twitter Google+