Kategoriler

#Revir
#Gündem

kredi kartına 12 taksit kefen -tabut QR Code

Google İlginç haberler > kredi kartına 12 taksit kefen -tabut

kredi kartına 12 taksit kefen -tabut
Adana'da Bir İşyeri, Kredi Kartına 12 Ay Taksitle Cenaze Malzemeleri Satıyor, Cenaze Hizmetleri Veriyor.

Hayatımızın her alanına giren ve birçok insanın borçtan dolayı hayatını kaybetmesine neden olan kredi kartıyla şimdi de cenaze malzemelerini satın almak mümkün. Adana'da cenaze malzemeleri satan ve sahibi kadın olan Talay Cenaze Malzemeleri adlı işyeri, kredi kartıyla 12 ay taksitle satışlara başladı.


İşyeri sahibi 2 çocuk annesi Cemile Talay, cenaze malzemeleri satarak geçimini sağladığını söyledi. Yaptığı işten dolayı eleştirilerin yanı sıra taktir de aldığını belirten Talay, "15 yıl önce Antalya'da cenaze malzemeleri satan bir dükkan görünce aynı işyerini Adana'da açmaya karar verdim. 2 yıl önce cenaze malzemeleri satan işyerimi açtım. İlk açtığım sıralar dükkanda yalnız kaldığım zaman tabuttan korkuyordum. Bu nedenle çocuklarımı yanıma çağırıyordum. Onlar da korkuyordu ama şimdi alıştık. Sıradan bir dükkan gibi oldu" dedi.

Türkiye'de bu işi yapan tek kadın olduğuna dikkat çeken Talay, "Cenaze nakil aracı kiralama, belediye defin işlemleri, yıkama, hoca temin etme, tabut, ceset torbası, kefen, battaniye, naylon, çarşaf, kına, bahur, gülsuyu, pamuk, mezarlık yapımı ve Kur'an okunması gibi işleri yürütüyoruz. Ayrıca cenaze sahiplerine '7 ve 40 yemeği' organizasyonu hizmeti de veriyoruz" diye konuştu.

Talay, 12 parça kefenin 80 YTL, tabutun büyüklüğüne göre 100 ile 130 YTL arasında değiştiğini, battaniyenin 20 YTL olduğunu belirterek, "Hayatımızın her alanına giren kredi kartıyla satış işine biz de başladık. İnsanlara en zor günlerinde yardımcı olmak, onların acılarını paylaşmak ve kolaylık sağlamak için ürünlerimizde kredi kartına 12 ay taksit uygulaması başlattık. Yani 12 parça olan ve 80 YTL'ye mal olan kefeni vatandaş 12 ay taksitle alabilecek" şeklinde konuştu.

Yorum Yaz!

Kufur, hakaret iceren yorumlar onaylanmayacaktir..
Ziyaretcilerimizin IP Numaralari Gerektiginde Yasal islemler icin Kayit Altinda Tutulmaktadir.

Yorum Yok
Facebook Twitter Google+