Kategoriler

#Revir
#Gündem

Ertelenmiş Hayatlar QR Code

Google Diziler > Ertelenmiş Hayatlar

Ertelenmiş Hayatlar
atv'nin yeni dizisi 'Ertelenmiş Hayatlar' başlıyor...

atv'nin yeni sezondaki iddialı dizisi Ertelenmiş Hayatlar'ın ilk bölümü ne zaman yayınlanacak? İlk bölümde neler olacak? işte ayrıntılar:

Hayatımızdaki öncelikleri ve değerleri sorgulayacak olan Ertelenmiş Hayatlar'ın yönetmeni Volkan Kocatürk. Deniz Uğur'un başrolündeki dizide; Gökhan Atalay, Mesut Çakarlı, Selda Özer Mehmet Çepiç, Yeliz Doğramacılar, Hakan Büyüktopçu, Can Kahraman, Sarp Akkaya, Aslı Orcan, Halil Doğan, Gündüz Sezgin, Ayşe Güzin Usta ve Cüneyt Karadurak gibi oyuncular rol alıyor.

İLK BÖLÜM ÖZETİ

Ertelenmiş Hayatlar dizisinin ilk bölümünün özeti şöyle:

Cemil imam nikahlı eşi Gülfidan’ ı evlendikten kısa bir süre sonra ekonomik nedenlerden dolayı tek başına köyde bırakarak İstanbul’a çalışmaya gider. Burada gelişen olaylar neticesinde çok zengin bir aileyle tanışır, bir süre sonra o ailenin kızı Hazal ile evlenir, aradan yıllar geçmesine rağmen ne köyüne ne de Gülfidan’a döner ama Gülfidan’ı da unutamaz.

Sedat bir televizyon kanalının haber müdürüdür. Evlidir ve bir çocuğu vardır. İşine olan bağlılığı ve hırsı yüzünden ailesine vakit ayıramamakta bu yüzden karısı ile olan ilişkisi giderek zayıflamaktadır.

Aslında yaşamak istedikleri hayatları sürekli erteleyen bu iki erkek kaderin kendileri için çizmiş olduğu yolda yaşamaya başladıkları enteresan gelişmeler yüzünden önce kader birliği ve bir dostluk dayanışması ardından belki büyük bir çatışmanın en önemli unsurları olarak karşımıza çıkacaklardır.

28 Ağustos 2007, 12:10

Benzer Yazılar

Yorum Yaz!

Kufur, hakaret iceren yorumlar onaylanmayacaktir..
Ziyaretcilerimizin IP Numaralari Gerektiginde Yasal islemler icin Kayit Altinda Tutulmaktadir.

Yorum Yok
Facebook Twitter Google+