Kategoriler

#Revir
#Gündem

Barış Akarsunun sevgilisi Erkin Korayın kızıydı QR Code

Google Magazin > Barış Akarsunun sevgilisi Erkin Korayın kızıydı

Barış Akarsunun sevgilisi Erkin Korayın kızıydı
Barış Akarsu

Basında çıkan "Barış Akarsu'nun sevgilisi Erkin Koray'ın kızıydı" haberi üzerine Erkin Koray'ın kızı Damla Koray canlı yayında aşkını anlattı. Elif Güvendik ve Müge Dağıstanlı'nın sunduğu "Orada Neler Oluyor" programına telefonla katılan Damla Koray, Barış Akarsu'yla aşkını itiraf etti...

Damla Koray şunları söyledi: "Biz Ankara'da tanıştık, sevgilisi denilen Zeynep'le ilişkisi altı ay önce bitmişti. Bizim ilişkimizin şimdi çıkmasının nedeni ise Barış Manço'nun eşi İlkim Hanım'dır. Çünkü babamın ve İlkim Hanım'ın da olduğu bir kahvaltıda hep birliklteydik. İlkim Hanım bu konuyu söylemese ben hiç bahsetmezdim bile. Dolayısıyla reklam yapmak isteseydim, Barış hayattayken ilişkimizi söyleyip reklam yapardım"

ZEYNEP'TEN AYRILMIŞTI

Barış Akarsu'nun ağır yaralandığı ve sonrasında da hayatını yitirdiği tkavgada ölen Zeynep Koçak'ın eski sevgilisi olduğunu söyleyen Koray; "Biz nişanlı değildik. Barış'ın öyle bir programı yoktu 1-2 sene içinde. Benim bildigim Zeynep'le marttan beri ayrılar bizde martın sonlarında beraber olmaya başladık. Babamın oldugu bir ortamda tanıştık, babam bu kadarını bilmiyordu" diye konuştu.

Damla Koray sözlerini şöyle sürdürdü: "Ayrıca Barışın böyle bir şeyle gündeme gelmesini uygun görmedigimiz için böyle bir şey olmadı. Biz sadece aramızda bir şeyler yapmaya çalıştık. Nisan gibi bir barda karşılaştık ve telefonlardan sohbet etmeye başladık. Sonra başka konserlerinde kaynaştık ben de konserlerini kaçırmadım. İlişkimize İlkim Hanım tek şahit galiba. Böyle bir şeyin gündeme gelmesini bu şekilde istemedik büyük ihtimalle sonu evlilik olacaktı. Kazayı duyduğumda Bodrum'a koşup gittim. Dogum günü partisine babamla oldugum için katılamamıştım. Barış'la en son dogum gününde konuşmadık, ondan bir gün önce konuştuk. Bana evlenir misin demedi ama sonu belli olan ilişkiler vardır, bizim aramızda çok özel şeyler vardı. Gönül isterdi ki ben Barış'la birlikte yayına katılıyım ve bu haberi beraber okuyalım."

Kaynak: Hürriyet / Kelebek

Yorum Yaz!

Kufur, hakaret iceren yorumlar onaylanmayacaktir..
Ziyaretcilerimizin IP Numaralari Gerektiginde Yasal islemler icin Kayit Altinda Tutulmaktadir.

Yorum Yok
Facebook Twitter Google+