Kategoriler

#Revir
#Gündem

Aşkım yarın napıyorsun QR Code

Google Magazin Haberleri > Aşkım yarın napıyorsun

Aşkım yarın napıyorsun
HTML clipboard Aşkım yarın napıyorsun Tarkan, kendisini dinlemeye gelen beş bini aşkın hayranına unutulmaz bir gece yaşattı.

 

HITT Prodüksiyon organizasyonu ve AVEA sponsorluğu ile üç yıldan bu yana düzenlenen ve bu yıl dördüncüsü gerçekleştirilen AVEA Harbiye Açıkhava Konserleri Tarkan'la başladı. Tarkan, kendisini dinlemeye gelen beş bini aşkın hayranına unutulmaz bir gece yaşattı.
Beyaz transparan gömlek ve pantolon, gümüş rengi ayakkabılarıyla sahneye çıkan Tarkan, konserine "Vay Anam Vay" şarkısı ile başladı. "Arada Bir", "Hüp", "Şıkıdım" şarkılarıyla konserine devam eden Tarkan, yabancı albümüyle aynı adı taşıyan "Bounce" şarkısını da seslendirdi. Tarkan, bazen şarkısını yarıda keserek kendisine "aşkım" ve "yarın napıyorsun" diye laf atan seyircilere karşılık verdi. "Harbiye'de konser yapmak muhteşem, burası çok özel bir yer,

İstanbul
Pembe fularlı Tarkan
Tarkan, en büyük sürprizi konserin ikinci bölümünde yaptı. Pembe gömleği ve fularıyla sahneye dönen Tarkan, "Uzun zamandır söylemediğim şarkıları söyleyeceğim" diyerek "Ölürüm Sana", "İnci Tanem", "Gül Döktüm Yolarına" gibi klasik şarkılarını flamenko tarzıyla söyledi. Özellikle akustik olarak söylediği "Asla Vazgeçemem" ve "Dön Bebeğim" şarkılarındaki dans şovu uzun süre alkış aldı. 15 dakika ara verildikten sonra Tarkan, sahnenin uç tarafına gelerek ud ve tef eşliğinde "Benzemez Kimse Sana", "Zeytin Gözlüm", "Telgrafın Tellerine" ve "Kadehinde Zehir Olsa" adlı Türk Sanat Müziği eserlerini seslendirerek hayranlarını mest etti. Tarkan konserin son bölümünde de hızlı şarkılarına yer verdi. "Kuzu Kuzu", "Dedikodu", "Dudu Dudu" şarkılarını söyleyen ve uzun süre ayakta alkışlanan Tarkan hayranlarının yoğun ilgisi yüzünden bir türlü sahneden inemedi.
sen başkasın" diyerek, hayranlarının yoğun ilgisi için teşekkür eden Tarkan, "Bakalım benim enerjİme yetişebilecek misiniz" diyerek hareketli şarkılarını arka arkaya seslendirdi.  

Yorum Yaz!

Kufur, hakaret iceren yorumlar onaylanmayacaktir..
Ziyaretcilerimizin IP Numaralari Gerektiginde Yasal islemler icin Kayit Altinda Tutulmaktadir.

Yorum Yok
Facebook Twitter Google+