Kategoriler

#Revir
#Gündem

Trafik Tescil İşlemleri  QR Code

Google Diğer > Trafik Tescil İşlemleri

Trafik Tescil İşlemleri
Eskiden arabayı aldıktan sonra ruhsat için uğraşıyor ve para ödemeniz gerekiyordu hele başkasına yanı bu işlerle uğraşan kişilere yaptıracaksanız da 200 300 lira arası oynayan paralarla yapıyorlardı, yaptıkları iş çok basit di ama iyi para alıyorlardı insanlardan artık bu şekilde işleyecek sistem:

2010 Yeni Trafik Tescil İşlemleri
Alan ve satan notere gidecek, satışı gerçekleştirecek.
Arabayı alan kişi noterden ruhsat hatırlatması yapacak ve ruhsatını bağlı bulunduğu emniyet müdürlüğünden 1 hafta içerisinde kendide alabilecek eğer istemez benim evime gelsin dersinizde 15 gün sonra size ulaşacaktır. Kendinizin almasında fayda olduğunu söylemek isteriz, devlet işlerini bilirsiniz 15 derler 30 gün olur.
Önemli bir noktada şu olsa gerek, size geçici ruhsat belgesi veriyorlar ruhsat elinizde olmayacağı için daha doğrusu ruhsat 2 şablondan oluşuyor, bir tanesi araç bilgileri diğeri aracın sahibine ait bilgiler, araç bilgileri olan ruhsat yine sizde kalacak fakat diğeri tekrar düzenleneceği için sizden emniyet müdürlüğünden alınız diyoruz. 1 Aylık geçici evrak veriyorlar, polis çevirmesine karşı fakat bize sorarsanız işinizi sağlama alın deriz.

Yorum Yaz!

Kufur, hakaret iceren yorumlar onaylanmayacaktir..
Ziyaretcilerimizin IP Numaralari Gerektiginde Yasal islemler icin Kayit Altinda Tutulmaktadir.

Yorum Yok