Kategoriler

#Revir
#Gündem

Boy Uzatma Egzersizleri QR Code

Google > Boy Uzatma Egzersizleri

Boy Uzatma Egzersizleri
Boyunuzdan şikayet ediyor ve biraz daha uzun olsam her şey benim için daha güzel olur diye düşünüyor ve bir şeyler yapmak istiyorsanız bu yazımızı dikkatli okuyunuz. Öncelik le şunu bilmenizi isteriz ki boyunuzun kısalığı genetik bir durumdur, aileden alınan genlerden dolayı böyle olduğunuzu bilmenizi isteriz. Peki hiç mi çaresi yok ? Hep kısa mı kalacağım ? tabi ki hayır belirli egzersizlerle boyunuzu uzatabilir ve buda sizi mutlu edebilir. Mutlu olmanın yolları konusunda bu tarz konuları takmamayı söylemedik ama bunlarda var tabi, hiç bir şekilde ALLAH 'ın yarattığı şeyi inkar etmek, beğenmemek gibi şeyler kesinlikle yapmayın! Şimdi gelelim konumuza boy uzatma egzersizleri nelermiş görelim:

Boz Uzatmanın Egzersizleri ve Yolları
Koşarak;
İp Atlayarak
Mekik Çekerek
Barfiks Çekerek
Basketbol Oynayarak
Voleybol Oynayarak
Yüzmek

Bu tarz doğal yöntemlerle boyunuzu uzatmasına çalışırsanız hem yan etkisi olmaz hemde spor yapmış olup vücudunuzun dengesinin bozulmamasına ve fit kalmasını sağlayabilirsiniz. Ama boy kısalığının için çocuklar gibi moralinizi bozarsanız hem kendinize hemde çevrenize hiçte iyi yapmamış olursunuz bizden söylemesi. Maazallah sivilceler pırtlar falan :) iyi günler.

Daha fazla video için tıklayınız.

Tekrar izlemek için tıklayınız.

Yorum Yaz!

Kufur, hakaret iceren yorumlar onaylanmayacaktir..
Ziyaretcilerimizin IP Numaralari Gerektiginde Yasal islemler icin Kayit Altinda Tutulmaktadir.

aleyna

yha benim boyundan herkez dalga geçiyo uzamaz diye ben ama boy atmak istiyom dogal yönlerle çümkü hiç kimse sen boy atarsın demiyo yaşım 12 1.29 32 gibi boylarındayım ne yapmalıyım süt içiyorum zıplıyorum ama çok yoruluyorum 5 dk bile zıplayamıyom


Facebook Twitter Google+