Kategoriler

#Revir
#Gündem

Masaj nasıl yapılır QR Code

Google > Masaj nasıl yapılır

Masaj nasıl yapılır
İnsanların rahatlamasını sağlayan ve gerçekten iyi yapıldığında olumlu sonuçlar alınan masal eğer doğru ve düzgün yapılırsa yapılan insan için vazgeçilmez bir hal aldığı kesin. Masaj yapan kişi öncelikle masaj yapmak isteyecek ve masaj yapılanı rahatlatmak için yapması gerekir. Masaj yapan kişi eğer isteyerek yapmazsa bunu karşısındakine yansıtır ve olumlu sonuçlar alamazsınız. Olumlu bir masaj nasıl yapılır? şimdi buna bakalım.

Masaj yapılacak kişinin yatacağı yer çok önemlidir, neden mi ? yumuşak ve düz bir alanda yatacak ki öncelikle rahat etmesi gerekir.
Öncelik olarak; baş, boyun, sırt ve omuzlardan başlayabilir ve en çok kireçlenen bölgeler olarak gösterilen yerlere masaj uygulayabilirsiniz.
Nemlendirici yada bir masaj kremi kullanabilirsiniz.
Masaja baş 'tan başlanır ve aşağıya doğru gidilir, dairesel hareketlerle masaj yaparsanız çok iyi sonuçlar alabilirsiniz.

Sizlere yazılı olarak masaj nasıl yapılır? anlattık ama bazı arkadaşlarımız bize Masaj nasıl yapılır videolu anlatımda ayarlayabilir misin diyence hemen bulduk ve onuda konuya eklemek istedik. Hem görsel hemde yazılı olarak anlattığımız masaj nasıl yapılır? konusunu beğenmeniz dileğiyle iyi günler.

Daha fazla video için tıklayınız.

Tekrar izlemek için tıklayınız.

Yorum Yaz!

Kufur, hakaret iceren yorumlar onaylanmayacaktir..
Ziyaretcilerimizin IP Numaralari Gerektiginde Yasal islemler icin Kayit Altinda Tutulmaktadir.

Yorum Yok
Facebook Twitter Google+