Kategoriler

#Revir
#Gündem

Kıl Dönmesi Kıl Dömesi QR Code

Google > Kıl Dönmesi Kıl Dömesi

Kıl Dönmesi Kıl Dömesi
Siz değerli okurlarımıza, hayatımızda sıkça rastladığımız ve dikkat edilmedi taktirde büyük hasarlara yol açan bir hastalıktan bahsetmek istiyoruz. Değerli okurlarımız, sizlere hem yazılı hemde görsel olarak anlatacağımız bu konuda öncelikle görsel resmi vermek istiyoruz, ve şablona baktıktan sonra oradaki isimlerin anlamları, görsellerin ne demek istediğini yazılı metinim izden okuyarak anlamanız gerekmektedir. Her zaman sağlığınız bizim için birinci planda gelmektedir.

www.neolsunki.com

Bazı insanlar tarafından kıl dönmesi ne kadar basit, küçük bir sorun gözükse de gerçekten cittiye alınacak bir hastalık olduğunu söylemek isteriz. Dikkat etmez iseniz oradaki ufak bir kıl deri altına giriyor ve orada toplaşıyor ve toplatıktan sonra artık bir tane olmuyor kıl, bir yumak dolusu kıl deri altında toplanabiliyor.

Hastalığın genel olarak anlamı, deri altında kılların toplanması ve toplandıktan sonra hastalığın cerrahi operasyonlarla müdahale edilmesi gerekir.Bir ya da daha fazla kıl gözeneklerden çıkamayıp deri içinde kaldığında ütihaplanabüir. Çıbana benzer bir ülser (yara) oluşur ve pü (irin) salgılayabilir ve şiddetli ağrıya neden olabilir. Kıllı genç erkeklerde daha sık görülen bir sağlık sorunudur. Psödofolikülit, en çok siyahi (zenci) ve İspanyol erkeklerde ve kıvırcık saçlı diğer kişilerde görülen bir sağlık sorunudur. Tıraş artmasına neden olur ve genellikle “tıraş bıçağı (jilet) şişlikleri” olarak adlandırılır. Bu sorun genellikle yüzde oluşur ve folikülit enfeksiyonu ya da akneye benzer sivil celer gibi görünür.

Yorum Yaz!

Kufur, hakaret iceren yorumlar onaylanmayacaktir..
Ziyaretcilerimizin IP Numaralari Gerektiginde Yasal islemler icin Kayit Altinda Tutulmaktadir.

Yorum Yok
Facebook Twitter Google+