Kategoriler

#Revir
#Gündem

Turkcell Rumara QR Code

Google Teknoloji > Turkcell Rumara

Turkcell Rumara
Sizde İnternet 'de numaranızı dağıtmak istiyorsanız ama istediğiniz anda iptal etmek artık çok kolay. Forumlarda, bloklarda ve arkadaşlık portallarında numaranızı veriyorsunuz fakat bu numara kullandığınız numara değil! RUMARA; Turkcell 'in yeni servisi olan ve size numaranız dışında bir telefon numarası servisi.

Örneği telefon numaranız; 05334441133 diyelim, ama siz bu numaranızı vermek istemiyor ve aranmakta istiyorsunuz sizde haklısınız kişisel telefon numarası verilir mi sonra iptal edemeyeceksiniz siteye mail atacak kaldırın gibisinden bir çok uğraş. İşte Turkcell bunu ortadan kaldırıyor, size o numara üzerinden aynı hatta bağlı olarak 05332223332 diye örnek bir numara veriyor ve bu numarayı aradıklarında yine sizin telefon çalışıyor, istediğiniz zaman numarayı iptal edebiliyorsunuz.

ABONE RUMARA yazıp 2222'ye ücretsiz mesaj attıktan sonra gelen kısa mesaja EVET yazarak anında abone olabilirsiniz. Cep telefonunuza otomatik olarak gelecek Rumara"nız ile artık aranabilirsiniz. (Örnek:183952)

Rumara"nızla ulaşılmak istemediğiniz zamanlarda RUMARA KAPAT yazmanız tekrar kullanıma açmak için RUMARA AC yazıp 2222'ye ücretsiz mesaj göndermeniz yeterli. RUMARA KAPAT yazıp 2222'ye ücretsiz mesaj gönderdiğinizde üyeliğiniz devam eder. RUMARA KAPAT seçeneği sadece "Rumara"nızla aranmak istemediğiniz zamanlarda kullanabilirsiniz.

Yorum Yaz!

Kufur, hakaret iceren yorumlar onaylanmayacaktir..
Ziyaretcilerimizin IP Numaralari Gerektiginde Yasal islemler icin Kayit Altinda Tutulmaktadir.

Yorum Yok
Facebook Twitter Google+