Kategoriler

#Revir
#Gündem

Bitkisel Zayıflama Yöntemleri  QR Code

Google > Bitkisel Zayıflama Yöntemleri

Bitkisel Zayıflama Yöntemleri
Herkes zayıf bir beden ister fakat durduğumuz yerde kimse kilolarımızı almaz. Öncelikle kafanıza şunu sokun ki var olan kiloları bir günde almadınız! onun için kısa sürede kilo veremezsiniz, verirsen izde daha fazlasını alırsınız! Spor ve biraz dikkat ederek zaten kilo verebilirsiniz fakat siz illede reçete, öneri istiyorsanız konumuzu okumaya devam edelim,

Öncelikle sizlere tavsiyemiz, bitkisel de olsa ilaç kullanmayınız değerli okurlarımız. Sağlık Bakanlığından onaylı diyerek hiç bir zararı yok diyerek sattıkları bu ürünler vücudun metabolizmasını bozuyor daha nasıl bir zarar bekliyoruz? Yedirmiyorlar gerçekten öyle! ama bir ilaç durduk yere yediremiyorsa inanın bir zararı vardır. Biraz dikkat edin; tuz, şeker ve un bu üçlüden uzak durun size yeter!

Akşamları geç saatlerde yemek yemeyin! Kahvaltınızı güzel yapın ve hiç bir öğünü kaçırmayın sizlere tavsiyemiz. Ara ara ama az az yiyin. Ekmek kesinlikle yemeyin! Tatlı kesinlikle yemeyin! Aralarda meyveler ve yoğurtlar yiyebilirsiniz. Sizlere belirli bir reçete vermiyoruz fakat önerilerimizi dikkate alarak siz kendinize reçeteler çıkartabilirsiniz.

Yorum Yaz!

Kufur, hakaret iceren yorumlar onaylanmayacaktir..
Ziyaretcilerimizin IP Numaralari Gerektiginde Yasal islemler icin Kayit Altinda Tutulmaktadir.

sedat

ben buna katılmak istiyom


Facebook Twitter Google+