Kategoriler

#Revir
#Gündem

Hava sıcaklığı nasıl olacak? QR Code

Google Güncel Haberler > Hava sıcaklığı nasıl olacak?

Hava sıcaklığı nasıl olacak?
Değerli okurlarımız, bu aralar biraz daha kendinize dikkat etmenizi öneririz. Havalar o kadar çok bozdu ki, yurdun her bölgesinde havalar bir açıp bir kapatıyor. Kuru soğuk olması da havanın ne kadar hastalık ve salgın havası olduğunu gösteriyor. Sizlere bölgesel olarak 5 günlük hava tahmini raporunu sunmak istiyoruz.

MARMARA: Parçalı ve çok bulutlu, bölge geneli aralıklı sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek. Yağışların Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ çevrelerinde kuvvetli olması bekleniyor. Rüzgar akşam saatlerinden sonra bölgenin batısında güney ve güneybatı yönlerden kuvvetli (40-60 km/s) olarak esecek. Sabah saatlerinde güneydoğu kesimlerinde sis görülecek.

EGE: Parçalı ve çok bulutlu, bölge geneli aralıklı sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek. Yağışların İzmir, Aydın ve Muğla çevrelerinde çok kuvvetli, öğle saatlerinden sonra Manisa ve Denizli çevrelerinde kuvvetli olması bekleniyor. Rüzgar akşam saatlerinden sonra Kıyı Ege'de kuvvetli (40-60 km/saat) olarak esecek.

AKDENİZ: Parçalı zamanla çok bulutlu, Isparta ve Burdur çevreleri ile akşam saatlerinden sonra Antalya çevreleri aralıklı sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçecek.

İÇ ANADOLU: Parçalı ve az bulutlu, akşam saatlerinden itibaren batısı çok bulutlu, gece saatlerinde Eskişehir, Ankara, Konya ve Kırıkkale çevreleri aralıklı sağanak yağışlı geçecek.

BATI KARADENİZ: Parçalı ve az bulutlu, akşam saatlerinden itibaren batısı çok bulutlu, gece saatlerinde Bolu ve Düzce çevreleri sağanak yağışlı geçecek. Sabah saatlerinde Bolu ve Düzce çevrelerinde hafif sis görülecek.

ORTA ve DOĞU KARADENİZ: Parçalı ve az bulutlu geçecek.

DOĞU ANADOLU: Parçalı ve az bulutlu geçecek. Sabah saatlerinde Kars çevrelerinde sis görülecek.

GÜNEYDOĞU ANADOLU: Parçalı ve az bulutlu geçecek.

Yorum Yaz!

Kufur, hakaret iceren yorumlar onaylanmayacaktir..
Ziyaretcilerimizin IP Numaralari Gerektiginde Yasal islemler icin Kayit Altinda Tutulmaktadir.

Yorum Yok
Facebook Twitter Google+