Kategoriler

#Revir
#Gündem

Romatizma bitkisel tedavisi QR Code

Google > Romatizma bitkisel tedavisi

Romatizma bitkisel tedavisi
Romatizma tedavisi gerçekten gün geçtikçe yükseliyor ve bitkisel tedavi bir yerde olmadığı zamanlarda bitkisel tedaviler boy göstermeye başlıyor değerli okurlarımız. Sizde artık romatizma sorunları, problemleri yaşıyor iseniz aşağıdaki formülleri uygulayarak kurtulabilir ve kendi kendinizi tedavi edebilirsiniz değerli okurlarımız.

Malzemeler:
Sığırgözü otu, Kekik, Yulaf unu, Çoban püskülü, Anason, Koyunkıran otu, Zeytinyağı, Bal

Hazırlanışı:
Sığırgözü otu, kekik suyunda demlenir. Süzülerek el­de edilen posa, bal ve yulaf unu karışımıyla melhem kıva­mına gelinceye kadar yoğrulur. Hazırlanan melhemden ağrıyan yere konarak sarılır.

Çoban püskülü otu ve anason kurutulduktan sonra dö­vülerek ezilir. Elde edilen karışım, yakı kıvamına gelin­ceye kadar bal ve yulaf unu ile birlikte yoğrulur. Hazırla­nan yakı, zeytinyağı ile yumuşatılarak ağrıyan yere sürü­lerek sarılır.

Koyunkıran otu, zeytinyağı dolu bir kavanoza bıra­kıldıktan sonra ağzı sıkıca kapatılarak güneş altında iki hafta bekletilir. Bu süre sonunda kavanoz, kaynar su içinde on dakika tutulduktan sonra süzülür. Elde edilen bu yağ ile günde iki kez ağrıyan yere masaj yapılarak sürülür.

Yorum Yaz!

Kufur, hakaret iceren yorumlar onaylanmayacaktir..
Ziyaretcilerimizin IP Numaralari Gerektiginde Yasal islemler icin Kayit Altinda Tutulmaktadir.

Yorum Yok
Facebook Twitter Google+