Kategoriler

#Revir
#Gündem

Kalp romatizması tedavisi QR Code

Google > Kalp romatizması tedavisi

Kalp romatizması tedavisi
Bitkisel tedavi yöntemleri bu kadar oldu arkadaşlar şimdi de kalp hastalıklarına el attı diyebilir ve bunlarla ilgili çalışmaların başladığı aynı zamanda iyi de geldiğini siz değerli okurlarımıza söylemek ve belirtmek isteriz.

Tedavinin ilk şartı; üzülmemek, her gün bir önceki günden daha iyi olduğuna inanmak ve doktorun tavsiyelerine uymaktır.Ayrıca aşağıdaki bitkisel ilaçları kullanmak da faydalıdır.çilek : Yemek aralarında 100’er gram çilek yenir.Ihlamur, melisa (oğul otu), su : 6 bardak sıcak suya; 1 tatlı kaşığı ıhlamur ve 1 tatlı kaşığı ufalanmış melisa konur.

10 dakika bekletildikten sonra süzülür. Günde 3 kere, birer çay bardağı içilir.Bal, su : 1 su bardağı suya; 3 kahve kaşığı süzme bal konur. ıyice karıştırıldıktan sonra içilir. Aynı işlem, günde 3 kere tekrarlanır.Kuşkonmaz, su : 4 bardak suya; 20 gram kuşkonmaz konur. 10 dakika kaynatıldıktan sonra süzülür.Vücut su topladığı zaman; günde 3 kere, birer çorba kaşığı içilir.

Kiraz çöpü, su : 4 bardak suya; 1 tatlı kaşığı kiraz çöpü konur. 15 dakika kaynatıldıktan sonra süzülür. Vücut su topladığı zaman; günde 3 kere, birer kahve fincanı içilir.Hünnap (çiğde), şeker, su : 8 bardak suya; 250 gram hünnap konur. 15 dakika kaynatıldıktan sonra süzülür. Suyuna 1 kahve fincanı toz şeker konulduktan sonra tekrar kaynatılır. Günde 3 kere, irer kahve fincanı içilir.

Yorum Yaz!

Kufur, hakaret iceren yorumlar onaylanmayacaktir..
Ziyaretcilerimizin IP Numaralari Gerektiginde Yasal islemler icin Kayit Altinda Tutulmaktadir.

Yorum Yok
Facebook Twitter Google+