Kategoriler

#Revir
#Gündem

ön sevişme QR Code

Google Cinsellik > ön sevişme

ön sevişme
Ön sevişmenizi günün içine yayın. İşin sanatı zevki adım adım, ufak ufak inşa edip günün sonunda ödülü almakta

--------------------------------------------------------------------------------

Tehlike ve cazibe

Bir erkeğin kadında neyi çekici bulduğuna dair yapılan araştırmalar sonucunda; heyecan verici durumlarda gerçekleşen vakitlerdeki kalp çarpıntısının olaydan çıkarak kadına yöneldiğini ortaya koyulmuş. Heyecan yüzünden hızlanan kalp atışları hedefini şaşırıp aşka çarpıyormuş. Bu yüzden size önerimiz hafta sonları küçük kaçamaklar düzenleyin. At yarışı, dağ tırmanışı, doğa yürüyüşleri, gokart sürüşü ya da bungee jumping. Heyecan oranınızdaki yükselişi göreceksiniz.

Dört koldan

Akşama randevunuz mu var? Gündüzden alıştırmalara başlayın. Öğlene doğru bir SMS ile onu öpeceğiniz için ne kadar sevindiğinizi iletin. Saat 3'e doğru bir e-posta gönderin ve akşam ne içmek istediğini sorun. Buluşmadan 1 saat önce ise arayıp, sizin sevdiğiniz parfümü sürmesini rica edin. Eve geldiğinde nerede olduğunuzu yazdığınız bir not kağıdı bulsun. Siz de uzanıp onu bekleyin.

Cumartesi gecesi ateşi

Bir anlaşma yapın. Gelecek cumartesi gündüz için planları sevgiliniz yapsın, akşam için ise siz yapın. O muhtemelen bir restoranda masa ayırtırken siz bir otelde oda ayırtın. Ayrıca çift kişilik masaj için de sıranızı ayarlayın.

Ter içinde

Saunadan, hamamdan ya da buhar banyosundan yeni Çıkmış bir kadının görüntüsü son derece davetkardır. Birlikte saunaya girin. Vücudunuzla barışık olduğunuzu görmesi için mükemmel fırsat. Saunadan çıkışta aromatik yağlarla masaj yapın

Benzer Yazılar

Yorum Yaz!





Kufur, hakaret iceren yorumlar onaylanmayacaktir..
Ziyaretcilerimizin IP Numaralari Gerektiginde Yasal islemler icin Kayit Altinda Tutulmaktadir.

Yorum Yok




Facebook Twitter Google+