Kategoriler

#Revir
#Gündem

Misutgarunun Yararları ve Fiyatları  QR Code

Google Güncel Haberler > Misutgarunun Yararları ve Fiyatları

Misutgarunun Yararları ve Fiyatları
Misutgaru, Korede 600 yıldır kullanılan toz haline gelene kadar öğütülmüş gıda takviyesidir. Misutgarunun içinde Kore’ye özgü Siyah Pirinç, Yapışkan Pirinç, Mısır, Arpa, Sorgum ve Soya özleri bulunmaktadır. Misutgaru’nun içeriğindeki bitkiler sağlığa yararlı birçok besin maddesi içermektedir.

Misutgarunun bir diğer yararı ise zayıflamaya yardım etmesidir. İçindeki %7 oranında diyet lifi bulundugu için kullanan kişiye tokluk hissi vermekte öğün öncesi veya öğün yerine kullanıldığında ise düşük kalori alımı sağlamaktadır.

Doğadan itina ile toplanmış tahıl ve bitkilerden toplanmış misutgaru uzun süre tok tutar. Ayrıca içerdiği besinler lifli yapıdan oluştuğu için vücudumuzun forma girmesini sağlar. Gelişmiş ülkelerde kilo problemi yaşayan insanların sayısı ülkemizdeki insanlara göre oldukça fazladır. Avrupa ve Amerika’da ünü hızla artan misutgaru kafelerde satılır derecede yaygınlaşmış bir kürdür.

Form tutmak ve zayıflamak için büyük paralar harcamanıza gerek yok. Tamamen doğal, içinde hiç bir kimyasal ve özel katkı maddesi bulunmayan misutgaru ile çok daha sağlıklı bir şekilde forma gireceksiniz.

Misutgaru’nun Belirtilen Faydaları :
-Süt, yoğurt, meyvesuyu yada suya karıştırılan misutgaru isteğe bağlı olarak öğün öncesi acıkmaya başladığımız zaman yada öğün yerine içilir.
-Daha sonra mideye inen misutgaru doygunluk hissi sağlar.
-Yemek yeme isteğini azaltır.
-Lifler forma girmenize yardımcı olur.
-Kolesterol düşürmenin ve kandaki şeker düzeyini sabitlemenin iyi bir yoludur.
-Saçlarınızın daha canlı ve daha parlak bir görünüm kazanması misutgaru ile hızlanacaktır.

Yorum Yaz!

Kufur, hakaret iceren yorumlar onaylanmayacaktir..
Ziyaretcilerimizin IP Numaralari Gerektiginde Yasal islemler icin Kayit Altinda Tutulmaktadir.

Yorum Yok
Facebook Twitter Google+