Kategoriler

#Revir
#Gündem

Şike Sürecinden Kurtarırken Beceriksiz miydik? QR Code

Google Faydalı Bilgiler > Şike Sürecinden Kurtarırken Beceriksiz miydik?

Şike Sürecinden Kurtarırken Beceriksiz miydik?
Türkiye Futbol Federasyonu başkanı Yıldırım Demirören kendilerine yapılan eleştirilere yanıt verdi. Demirören ayrıca milli takımda çok konuşulan prim olayına da açıklık getirdi.
Muhabirin “Milli takım maçlarını kazansa, hakemler hata yapmasa yine de eleştiril miydiniz?” sorusuna cevap olarak “Hakemler iyi maç yönetse de milli takım maçlarını kazansa da eleştirilirdik. Bize beceriksiz diyorlar fakat yönetimimiz zamanında şike sürecini hallettik. Türk futbolunun marka değerini yükselttik. Bugün gelinen noktada 600 milyon dolarlık bir markayı yönetiyoruz. Bizi beceriksiz olmakla suçlayanlar bunları göz ardı ediyor. Samsun’da güvenlik görevi bizim elimizde değildi. Bu lig bitmez diyenler oturup şapkalarını önüne koysunlar. Bunlar eski laflar” yorumunda bulundu.

Milli takımda yaşanan prim krizine açıklık getiren Yıldırım Demirören konuya ilişkin olarak “Katılıma prim vermeyen ülkeler de var çünkü onlar her turnuvaya iştirak ediyor. Biz turnuvaya katılmaya hak kazandığımızda ülkenin her yerinde bombalar patlıyor ve şehit haberleri geliyordu. Milli takımın elde ettiği başarı bizi sevindirdi ve biz de bir prim vaadinde bulunduk. Bu prim ancak kasım ayında tartışmaya konu oldu. Bu sene prim vermiyoruz. Dünya Kupası’na katılmaya hak kazanırsak o zaman oturup konuşacağız. Her takım her oyucuya prim veriyor. Niye milli takımın verdiği prim bu kadar konuşuluyor anlamıyorum” dedi.

Kulüpler Birliği başkanlığına Galatasaray kulübü başkanı Dursun Özbek’in seçilmesine ilişkin olarak öncelikle eski başkan Göksel Gümüşdağ’a teşekkür eden Yıldırım Demirören “Onun dönemi TFF ile Kulüpler Birliği’nin uyum içinde çalıştığı bir dönemdi. Kendisine hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim. Umarım yeni başkan Dursun Bey’le de aynı uyumu yakalarız.
MHK’da yapılan revizyon ve yeni uygulamaya konacak VAR sistemiyle ilgili olarak konuşan TFF başkanı Yıldırım Demirören “MHK kendi içinde görev dağılımını gerçekleştirdi. Video hakem sistemi devre arasından sonra yürürlüğe girecek. Çalışmalarımız sürüyor” dedi. Spor dünyasındaki en son haberleri ve yüksek oranları sunan Hiperbet ve Superbetin siteleri hakkındaki detaylı bilgi burada.

Yorum Yaz!

Kufur, hakaret iceren yorumlar onaylanmayacaktir..
Ziyaretcilerimizin IP Numaralari Gerektiginde Yasal islemler icin Kayit Altinda Tutulmaktadir.

Yorum Yok
Facebook Twitter Google+