Kategoriler

#Revir
#Gündem

Bedük QR Code

Google Son albümler > Bedük

Bedük

ALBÜM HAKKINDA BİLGİ
Sanatçı : Bedük
Albüm Adı : Even Better
Müzik Şirketi : Audiology Records


  ALBÜM HAKKINDA

2. Albümü "Even Better" ile iyi bir çıkış yapmaya hazırlanan Bedük, yıllardır esinlendiği, funk, disco ve house türlerini; akılda kalıcı, güçlü ve eğlenceli melodilerle zenginleştirerek, müziğini başka yerde duyamayacağınız kendine özgü tarzıyla müzikseverlerin beğenisine sunuyor.

BEDÜK, 2006 Miller Music Factory yarışmasında Dans müziği kategorisinde "Like Tomorrow Will Never Come" isimli parçasıyla birinci olduktan sonra, yıllardır yapmak istediği müziğe desteği buldu. Kendi kurduğu müzik şirketi Audiology Records'dan SEYHAN Müzik dağıtımı ile çıkardığı albümünde; 9 İngilizce, 4 Türkçe ve 2 Remix�ten oluşan 15 parça bulunuyor.

"EVEN BETTER" albümünün söz, müzik, düzenleme, kayıt, mix gibi birçok aşamasını kendi stüdyosunda gerçekleştiren BEDÜK, Mastering desteğini ise Çağlar Türkmen�den aldı.

Miller Music Factory ise Hayal Mahsuller Ofisi yapımı ile Türkiye'nin en iyi klip yönetmeni olarak gösterilen Murat Küçük'ün çektiği, albümün çıkış parçası 'My Woman'ın video klibine sponsor oldu. Mayısın ilk haftası, klip müzik kanallarında yayınlanmaya başlanacak.

İkinci klibini 3 boyutlu animasyon olarak albümünde Türkçe şarkılarından biri olan "Erkenden Kalk" adlı parçasına çekmeyi planlayan BEDÜK, şimdiden çalışmalılarına başladı.


  ŞARKI LİSTESİ

1. My Woman
2. Better Than My Baby
3. Like Tomorrow Will Never Come
4. Heartbreaker
5. Back On Me
6. Don't Stop
7. Heels On Fire
8. Far From You
9. Unacceptable
10. Herkes Güzel
11. Erkenden Kalk
12. Ters
13. Heels On Fire (Remix)
14. Back On Me (Remix)
15. Dünyadan Bi' haber

Yorum Yaz!

Kufur, hakaret iceren yorumlar onaylanmayacaktir..
Ziyaretcilerimizin IP Numaralari Gerektiginde Yasal islemler icin Kayit Altinda Tutulmaktadir.

Yorum Yok
Facebook Twitter Google+