Kategoriler
Burç Yorumları

Karışık Bilgiler

Gazeteler


POSTA

HURRİYET

SABAH

GÜNEŞ

FANATİK

AKŞAM

HABERTÜRK

MİLLİYET

FOTOMAÇ

RADİKAL

STAR

ZAMAN

Diğer Gazetelersonuda onuda s*tim

Fıkralar
adamın biri yer yüzünde ne kadar cinsel ilişkiye girebileceği canlı varsa hepsiyle ilişkiye girer. bir gece rüyasında ak sakallı elin asalı yaşlı birini görür.yaşlı adam buna yakında öleceğini cehenneme gideceğini ve orada ne şekilde yanacağını söyler.bu yüzden günahlarından arınmasını söyler.bunun üzereine adam bunu nasıl yapacağını sorar.yaşlı adam da buna mahalle imamına git o sana söyler der.

sabah olur adam imama gider rüyasını anlatır. imam efendi adama 40gün 40gece namaz kılmasını ve tesbih çekmesini söyler.adam 40gün 40gece namazını kılar ve 40ncı gece son tesbihini çekerken kapı çalınır.

kapıyı açan adam karşısında transpara giyinmiş ve yağmurda ıslanmış tüm vücut hatları belli olan bir hatun görür.yardıma ihtiyacı olan hatunu içeri alır. kadın adamı kandırarak onla tekrar ilşkiye girer. bir süre sonra kadın kahkahalar atarak güler.adam neden böyle güldüğünü sorar.

kadın şu cevabı verir" ben şeytandım seni yine doğru yoldan çevirdim"der.daha sonra adam gülmeye başlar ve şeytan sorar sen niye böyle gülüyorsun?

adam cevap verir"bu dünyada bir şeytanı sikememiştim onuda siktim"der.
Facebook Twitter Google+