Kategoriler
Burç Yorumları

Karışık Bilgiler

Gazeteler


POSTA

HURRİYET

SABAH

GÜNEŞ

FANATİK

AKŞAM

HABERTÜRK

MİLLİYET

FOTOMAÇ

RADİKAL

STAR

ZAMAN

Diğer GazetelerSırayı Şaşırmak

Fıkralar

Zenginler kulübü özel bir yarisma düzenlemisti. Açik havada yapilacak olan bu yarismanin etaplari su sekildeydi, ortada bir masa ve masanin üzerinde çok sert bir içki var, yarismaci bu içkiyi bir dikiste içecek, ondan sonra kosarak karsidaki magaraya girecek, magaranin içinde çok vahsi bir ayi var, bu ayinin ensesine bir tokat vurup magaranin diger kapisindan disari çikacak ve disarda bekleyen çok güzel bir kadinla sevisecekti. Bu etaplari tamamlayabilen yarismaci birinci olacakti.

Ilk olarak Alman yarismaci tezahüratlar içinde masanin yanina geldi, seyircileri selamladiktan sonra içkiyi kafasina dikti. Fakat içki o kadar sertti ki Alman bunu içer içmez oldugu yere yigilip kaldi.

Ikinci olarak masanin basina Fransiz geldi, o da seyircileri selamladiktan sonra kendinden gayet emin bir sekilde içkiyi kafasina dikip magaraya dogru firlamis fakat tam magaranin agzina geldiginde içkinin tesiriyle sizip kalmisti. Onu da alip götürdüler.

Son olarak Namık Kemal masanin yanina gelmisti. Diger yarismacilar iri yari izbandut gibi adamlar oldugu halde, Namık Kemal ufak tefek, tok karnina 48 kg. gelen bir adamdi. Seyirciler epey gülüsmüslerdi fakat bizimki gayet kendinden emin bir sekilde içkiyi kafasina dikip gözlerini 15-20 saniye kapali tuttuktan sonra yildirim gibi firlayip magaradan içeri girmisti.

Biraz sonra içerden hiriltilar, gürültüler, bagrismalar feryatlar gelmeye baslamisti. Aradan 20 dakika geçti yarismaci ortada yok, 30 dakika yok derken tam 45 dakika sonra diger kapidan kan-ter içinde çikan yarismaci, elinin tersiyle alnindaki teri silerek :

- Nerede ensesine vurulacak kadin ?
Facebook Twitter Google+