Kategoriler
Burç Yorumları

Karışık Bilgiler

Gazeteler


POSTA

HURRİYET

SABAH

GÜNEŞ

FANATİK

AKŞAM

HABERTÜRK

MİLLİYET

FOTOMAÇ

RADİKAL

STAR

ZAMAN

Diğer GazetelerSafari

Fıkralar
Üç arkadaş .bayram tatilini geçirmek için afrikaya safariye gider.
hava ve ortam avlanmaya müsaittir ama elemanlardan biri delikanlılık yapacakyaaaa. diger iki arkadaşından ayrılarak safariye devam eder..

sıcaktan beyni kaynamaya başlamışken .karşısına bi aslan çıkar. tam silahını dogrulmuş aslana nişan alacakken aslan durumu farkeder ve bizim esas oglandan önce davranarak elemana bi tane pençe darbesi indirir ve bizim elemanın ayaklarını koparır.

hemen arkasına bi darbe daha elemanın kollarıda koparır eleman kanlar içinde yerde kıvranırken bir tane daha koyar ve elemanin testislerini koparır ..

sesi duyan arkadaşları koşarak gelir ve yerde kanlar içinde kıvranan arkadaşlarını sırtlayarak. doktor bulmaya çalışırlar. deli dana gibi dolanırken karşılarına bi veteriner klinigi çıkar.

hemen arkadaşlarını buraya sokarlar . veteriner böyle bişi yapamayacagını kendisinin bir veteriner oldugunu anlatmaya çalışsada pek bii söz geçiremez..

sonuçta ölmek üzere olan bii insan diyerek esas oglana müdahele eder..

adamın kopan kolunun yerine ölü bir orangutanın kollarını ..
kopan bacaklarının yerine ölü bir maymunun bacaklarını bir çırpıda monte ederek durumu kontrole koyulur..

yanlız bir sorun vardır adamın testisleride yoktur ..
düşünür ve kopan testislerinin yerinede ölü bir fil yavrusunun hortumunu diker ve adamı iyileştirir.......

aradan aylar yıllar geçer ..
bizim veterinerin yolu türkiyeye düşer ..

tasedüf bu ya dolaşırken yıllar önce iyileştirdigi adamı karşısında görür ve muhabbet başlar.. eeee başkan nasılsın .. yeni organlarına alışabildinmi ..

esas oglan başlar anlatmaya .....
kollar canavar gibi .. bir vurdugum adama bir daha vurmama gerek bile kalmıyor... ayaklar canavar gibi .. arabayı filan sattım .. işe hergün koşarak gidiyorum .. yanlız bir sorun var ... bizim ufaklık pek rahat durmuyor .. yerde fındık fıstık ne bulursa ...ötüme sokuyor ...
Facebook Twitter Google+