Kategoriler
Burç Yorumları

Karışık Bilgiler

Gazeteler


POSTA

HURRİYET

SABAH

GÜNEŞ

FANATİK

AKŞAM

HABERTÜRK

MİLLİYET

FOTOMAÇ

RADİKAL

STAR

ZAMAN

Diğer Gazetelermerak

Fıkralar
Issız bir adada yürüyüşe cıkarlar ve aniden cok şittetli bir yagmur başlar adam karısına dönerek nasıl olsa burada kimse ler yok soyunalımda elbiselerimizi elimize toplıyalım. En azından elbiseler ıslanmaz yağmur kesilince tekrar kuru bir vaziyette giyeriz der ve yaparlar.

Yağmur kesilince elbiselerini tekrar giyerler karşılarına şeytan"ın ajanlarından olan bir kadın çıkar bakar kendisi sırılsıklam ama karı kocada hiç ıslaklık yoktur şeytan dayanamaz sorar yaa burada saklanılacak hiç biryer yer yok siz nasıl ıslanmadınız der.

Adam olmaz söylemem desede kadın ısrarla sorar. Adam dayanamaz bir şartla söylerim der. Kadın neyse yapacağım söyle der. Adam sen bana bir kere verirsen. Bende söylerim ve adam kadını bir güzel becerir ve akabinde söyler böyle böyle diye.

Akşam şeytan ajanları ile toplantı yaparken bu gün neler yaptınız diye sorar. Ajanlardan biri admın biri camiye gidiyordu ben kandırdım camiye gitmedi digeride bende ihtiyar biri zekat verecekti onuda ben kandırdım oda zekat vermekten vazgecti sıra adadaki ajana gelince şeytan onada sorar sen bu gün ne yapdın diye ama kadın yok birşey yapmadım der. ama inandırıcı bulmaz şeytan ve tekrar sorar kadın dayanamaz anlatır. Böyle böyle diye...

Şeytan hemen hepsine dönerek hemen o adamı bulun camiye gitmiyorsa gönderin zekat vermiyorsa verdirin oruç tutmuyorsa tutturun kazara cehenneme gelirse valla topumuzu ziker.....
Facebook Twitter Google+