Kategoriler
Burç Yorumları

Karışık Bilgiler

Gazeteler


POSTA

HURRİYET

SABAH

GÜNEŞ

FANATİK

AKŞAM

HABERTÜRK

MİLLİYET

FOTOMAÇ

RADİKAL

STAR

ZAMAN

Diğer GazetelerYarışma

Fıkralar
birgün bok yarışmasının tam tersine bi yarışma yapılır . bu yarışma şöyledir:

25 katlı bi apartman vardır ve bu apartmanın her katında yarışmacılar için her yarışmacıya aynı oranda yemeleri için yiyecek vardır ve yarışmanın şartı şudur:

yarışmacılar her kattaki kendileri için konan yemekleri yiyerek en üst kata kadar tuvalete gitmeden gitmeyi başarmak için yarışacaklar. En üst kata varan yarışmacı birinci olacaktır. Bu yarışmaya bir çok ülkeden yarışmacı katılırken bizim yarışmacımız da herzaman ki gibi Namık Kemal katılır. neyse yarışma başlar ve ilk önce ingiliz yarışmacı başlar yarışmaya ve sipiker anons eder yarışmacıların durumunu :

ingiliz yarışmacı 7. kata kadar çıkabildi. daha sonra fransız yarışmacı başlar yarışmaya ve gene sipiker anons eder fransız yarışmacı 9. kata kadar çıkabildi.... derken sıra bizim yarışmacımız namık kemale gelir. namık kemal başlar yarışmaya tabi bu sırada da yarışmacı anons eder evet yarışmacımız kemal 6. katta 7. katta 8. katta .... derken bi ara namık gözden kaybolur ve bu sırada namık çok sıkışmıştır tuvalete gitmek zorundadır ama nasıl yapacaktır derken orda kundakta bi bebek görür ve tuvalet ihtiyacını olduğu gibi bebeğin kundağına yapar. neyse ve bu şekilde namık zirveye varır.namık kemal bu yarışma dolayısıyla gazeteye haber olur ve gazete de yazar

- "dün yapılan Sıçmama yarışmasında atletimiz namık kemal birinci olmuştur" ve altında bi haber daha
- "FLAŞ FLAŞ FLAŞ 5 kglık bebek 16 kg sıçtı..:))"
Facebook Twitter Google+