Kategoriler
Burç Yorumları

Karışık Bilgiler

Gazeteler


POSTA

HURRİYET

SABAH

GÜNEŞ

FANATİK

AKŞAM

HABERTÜRK

MİLLİYET

FOTOMAÇ

RADİKAL

STAR

ZAMAN

Diğer GazetelerDVD Rip Master

Programlar
Tanıtım:
McFunSoft® DVD Rip Master, favori dvd filmlerinizi işlemek için tasarlanmış, profesyonel bir dvd yazılımdır. En popüler video biçimlerini desteklemektedir (mpeg-1, mpeg-2, AVI, DivX, XVid, MP43, YUV. vs). Günümüzün en çok kullanılan görsel film izleme teknolojilerine destek vermektedir. Bunlar arasında 4:3 ve 16:9 ve serbest görüntü biçimleri gelmektedir.

Son derece kolay, hoş ve anlaşılır bir arayüz sunan yazılım, bir kaç tıklama ile DVD görüntülerini işleyebilmektedir. Bu görüntüleri kesebilmekte ve bahse konu biçimlere dönüştürebilmektedir. Yazılım, hacim ve genişlik, yükseklik ayarlaması ve dolu dönme seçenekleri ile tam ve sorunsuz dönüştürme yapabilmektedir.

Kullanıcılar için günümüzde en önemli şeylerden biriside, bir yazılımda birden çok yazılımın birleştirilmesidir. Eğer bir yazılım sadece tek bir işe yarıyorsa bu yazılımı kullanıcıların büyük bir çoğunluğu kullanmamaktadır. DVD işleyici yazılımda da durum bu haldedir. Sizlere anlatımı yapılan bu yazılım ise hepsi bir arada (All-İn-One) türü yazılımdır.

Sabit sürücü dvd filmlerinizin üstüne yeni dönüşümleri kopya edebilmektedir. Herhangi bir bölge kodu (CSS-encrypted) dvd filmlerini ve herhangi bir dvd`deki bölge-protected diskleri kopya etme ve izletme kabiliyetine sahip olan yazılım bunları da ayrıca desteklemektedir. Yazılım, mpeg-1, mpeg-2, AVI`yi içeren popüler görüntü biçimlerini, favori dvd filmlerinize dönüştürmek için profesyonel bir dvd işleyici yazılımdır.

Hepsi bir arada:
 • Yazılım bahse konu görüntü biçimlerini (MPEG1, MPEG2, DivX, XVid, MP43, YUV) birbirlerine dönüştürebilmekte, kesim yapabilmekte ve bölge kodlu görüntüleri kaydedebilmekte, izlettirebilmektedir.

  Kolay kullanım:
 • Kullanıcıya yol gösteren sihirbazlar ve kullanıcı yönlendirmeleriyle kullanımı oldukça basittir.

  Zaman kazanın:
 • En son teknolojiyle zaman kazandırmakta, işlemini son derece süratli, bir o kadar da kaliteli ve tam yapmaktadır. Öğrenmede zamanınızı azaltır. Kullanıcı anketlerine göre yazılım, size zamanınızın 35%ini farklı dvd formatlarına dönüştürmek için kazandırmaktadır.

 • [Sağ Tıklayın Hedefi Farklı Kaydet Yapınız]
  Bu Programın Full sürümünü sitemizde bulamazsınız programı satın almak için resmi sitesi ile irtibata giriniz.
  v 0. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10

  Facebook Twitter Google+