Kategoriler
Burç Yorumları

Karışık Bilgiler

Gazeteler


POSTA

HURRİYET

SABAH

GÜNEŞ

FANATİK

AKŞAM

HABERTÜRK

MİLLİYET

FOTOMAÇ

RADİKAL

STAR

ZAMAN

Diğer GazetelerVideo Convert/Split/Merge Studio

Programlar
Tanıtım:
McFunSoft® Video Convert/Split/Merge Studio, görüntüleri dönüştürme, kesme-ayırma ve birleştirme yapmak için tasarlanmış profesyonel bir yazılımdır. Dönüştürdüğü görüntü biçimleri arasında; AVI, XviD, DivX, mpeg, mpeg1, mpeg2, mpeg4, VCD (NTSC-PAL), DVD (NTSC-PAL), SVCD (NTSC-PAL), RMVB, RM, WMV ve herhangi kullanılmış görüntü biçimleri bulunmaktadır.

Kullanıcılara tiyatro izlemenin gereksinimlerinin farkına vardırmak için evde bir ev videosu olmakta veya bilgisayarda saklama yapabilmektedir. Tüm görüntü biçimlerine uyumlu olan yazılım; kolay, anlaşılır ve hoş bir arayüze sahiptir. Bunlarla yetinmeyen yazılım, günümüzde kullanılan tüm video cihazlarından, TV kartından ve diğer cihazlardan bilgisayara görüntü aktarımı yapabilmektedir. Aktardığı bu görüntüleri ve yukarıda bahse konu görüntü biçimlerini kesebilmekte, ayırabilmekte, ses düzenlemesi yapabilmekte ve yapmış olduğu bu işlemleri kullanıcıya izlettirbilmektedir. Günümüzde bulunan görüntü biçimlerinin uzantılarına ek olarak PAL, NTSC ve SECAM biçimlerinde aktarma yapabildiği gibi bu türleri de birbirlerine dönüştürebilmektedir.

Hepsi bir arada:
 • Yazılım bahse konu görüntü biçimlerini AVI,XviD, DivX, mpeg, mpeg1, mpeg2, mpeg4, VCD (NTSC-PAL), DVD (NTSC-PAL), SVCD (NTSC-PAL), RMVB, RM, WMV ve herhangi kullanılmış görüntü biçimlerini birbirlerine dönüştürebilmekte, kesim yapabilmekte ve izlettirebilmektedir.

  Kolay kullanım:
 • Kullanıcıya yol gösteren sihirbazlar ve kullanıcı yönlendirmeleriyle kullanımı oldukça basittir.

  Zaman kazanın:
 • En son teknolojiyle zaman kazandırmakta, işlemini son derece süratli, bir o kadar da kaliteli ve tam yapmaktadır. Öğrenmede zamanınızı azaltır. Kullanıcı anketlerine göre yazılım, size zamanınızın 35%ini farklı görüntü biçimlerine dönüştürmek için kazandırmaktadır.

 • [Sağ Tıklayın Hedefi Farklı Kaydet Yapınız]
  Bu Programın Full sürümünü sitemizde bulamazsınız programı satın almak için resmi sitesi ile irtibata giriniz.
  v 0. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10

  Facebook Twitter Google+