Kategoriler
Burç Yorumları

Karışık Bilgiler

Gazeteler


POSTA

HURRİYET

SABAH

GÜNEŞ

FANATİK

AKŞAM

HABERTÜRK

MİLLİYET

FOTOMAÇ

RADİKAL

STAR

ZAMAN

Diğer GazetelerMcFunSoft DVD Creator

Programlar
Tanıtım:
McFunSoft® Video Capture/Convert/Burn DVD Solution™, yüksek hızda ve yüksek kaliteyle görüntüleri dönüştürmek, internetten, ev bilgisayarınızdan indirilmiş görüntüleri kesmek, ayırmak, birleştirmek, DVD`ye yazmak için tasarlanmış komple bir yazılımdır. Yazılım, dvd çözümünde, görüntü gerçekleştirmesini tasfiye etmede ilk ve tek çözümdür. Görüntüyü elden geçirerek düzenlemekte, DVD`ye yazmakta ve kullanılan görüntüye çiğ-ham görüntülerden etiket koyabilmektedir.

Çok kolaylıkla her türlü DVD ortamına yazabilme kabiliyetine sahip olan yazılım, tüm DVD biçimlerine de uyumludur. Kolay, anlaşılır ve hoş bir arayüze sahiptir. Kullanıcılara yol gösteren sihirbazlar yardımıyla yazılımı kullanmak son derece basit hale getirilmiştir. Günümüzün tüm görüntü ve ses biçimlerine destek sağlayan yazılım, görüntü çeşitliliğinde de kullanıcıyı yalnız bırakmamıştır. Tüm bunlarla yetinmeyen yazılım ayrıca kullanıcının günümüz şartlarını düşünerek 4.3 ve 16:9 görüntü biçimlerine destek vermektedir. Ayrıca PAL ve SECAM görüntü türlerini de destekleyen yazılım, işlediği görüntüleri sorunsuzca DVD ortamında yazabilmektedir. Tüm DVD ortamlarına destek veren yazılımın asıl amacı görüntüleri işleyerek DVD ortamında yazmaktır.

Yazılım görüntü biçimlerinde kullanıcının istemediği görüntü yerlerini çok kolay bir şekilde kesmekte ve görüntüyü aralardan çıkarabilmektedir. Görüntüler ve dvd yazmayı düzenleyebilir ve web sitesinde ihtiyaç duyduğunuz biçime görüntüleri dönüştürebilirsiniz.

DVD yazın:
 • Ev dvd oynatıcınızında bulunan görüntü biçimlerini destekleyen tüm görüntü dosyalarından film dvd`leri oluşturabilmektedir.

  Basit nakil-taşıma:
 • DVD, VCD ve diğer taşınabilir ortamlardan görüntüleri baştan itibaren kaydetmenize ve DVD ortamında yazmanıza olanak sağlar.

  Kesme-ayırma:
 • Arzu ettiğiniz, büyüklükte olan görüntüleri kesmekte ve ayırmaktadır.

  Ses ve şekilleri çıkarın:
 • Ses dosyaları, özetler ve resim dosyaları gibi biçimleri kaydettiği gibi, ses akımlarını da kaydetmektedir.

 • [Sağ Tıklayın Hedefi Farklı Kaydet Yapınız]
  Bu Programın Full sürümünü sitemizde bulamazsınız programı satın almak için resmi sitesi ile irtibata giriniz.
  v 0. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10

  Facebook Twitter Google+