Kategoriler
Burç Yorumları

Karışık Bilgiler

Gazeteler


POSTA

HURRİYET

SABAH

GÜNEŞ

FANATİK

AKŞAM

HABERTÜRK

MİLLİYET

FOTOMAÇ

RADİKAL

STAR

ZAMAN

Diğer GazetelerPost Office

Programlar
Tanıtım:
Post Office, Windows için küçük bir e-posta sunucusudur. Gelen ve giden e-postaları yönetmektedir. Program yerel ağ üzerinde çalışmaktadır. Ayrıca mail gönderip alabilmektedir. Ve küçük bir web sunucusu barındırmaktadır. Şirketinizin web sayfası varsa intranette(ağ üzerinde) yayınlamanızı sağlar.

Program POP3 ve SMTP protokollerini destekler. Program İnternet Explorer veya Mozilla Firefox`a gereksinim duyar. Mozilla Firefox`da çalışması için Mozilla Firefox`u açıp programa göre ayarlamanız gerekmektedir.

Kurulum:

"C:/Program Files" klasörünün içine "Post Office" adlı bir klasör oluşturun. Ve .zip dosyasının içinden çıkan bütün dosyaları oraya atın. Programı çift tıklayar açın. Sonra ekranın sağ alt köşesinde bir simge belirecek o simgeye tıklayarak kontrol paneline gidebilirsiniz.

Hesap Yönetimi:
Hesap Yönetimini kontrol panelinden "Accounts" bölümüne girerek yapabilirsiniz. Hesap yaratmak için ise kontrol panelinden "Accounts" bölümüne sonrada "New Accounts" bölümüne girerek gerekli alanları doldurup yeni bir hesap yaratabilirsiniz.

Not:Kurulumu yaptıktan sonra program sisteme yerleşeceği için her windows başlangıcında otomatik olarak açılacaktır. Bu sayede sürekli açmak zorunda kalmayacaksınız.


[Sağ Tıklayın Hedefi Farklı Kaydet Yapınız]
Bu Programın Full sürümünü sitemizde bulamazsınız programı satın almak için resmi sitesi ile irtibata giriniz.
v 0. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10

Facebook Twitter Google+