Kategoriler
Burç Yorumları

Karışık Bilgiler

Gazeteler


POSTA

HURRİYET

SABAH

GÜNEŞ

FANATİK

AKŞAM

HABERTÜRK

MİLLİYET

FOTOMAÇ

RADİKAL

STAR

ZAMAN

Diğer GazetelerGolaks Kalite Yönetim Sistemi

Programlar
Tanıtım:
Üreticiden : Golaks Kalite Yönetim Sistemi Windows işletim sistemleri üzerinde çalışabilmekte ve Server maliyeti getirmemektedir. Mevcut kalite sisteminizdeki tüm dökümanlar ve faaliyetlere ait verilerinizi Kalite Sistemine pratik ve hızlı bir biçimde adaptasyonunu sağlayabilirsiniz.
ISO 9001:2000, ISO 14001, OHSAS 18001, HACCP, SA 8000, EN ISO/IEC 17025, ISO 17799, ISO/TS 16949, VDA, ISO 13485 vb. kalite belgelerine sahip yada bu belgeleri almak isteyen şirketlerin kalite dokumanlarının elektronik ortamda yönetimini sağlayan moduldur. Kalite takip modülü tüm dökümantasyonları elektronik ortamda izlemenizi, ve revize etmenizi de sağlamaktadır. Bu modul içerisinde dokuman oluşturma, revizyon ve arşiv işlemlerini yapabilmenizin yanı sıra kalite dokumanlarınızı sınıflandırabilir ve departmanlara göre gruplandırabilirsiniz. Bu da aranılan tum evraklara kolay ve çabuk ulaşmanızı sağlayacaktır. Ayrıca kontrollu dokuman dağıtımı yapabilir, istenilen dokumanlar için değiştirilememe, kopyalanamama ve yazıcı çıktısının alınamaması şeklinde kısıtlamalar getirilebilir, farklı kullanıcı grupları oluşturarak ta bu kullanıcı gruplarının hangi dokumanlara giriş izni olup, olmadığını belirleyebilir ve bu sayede tum dokumanların guvenliğini en ust duzeye taşıyabilirsiniz.Yeni dokuman ve revizyon talebinde bulunabilir, talepte bulunulan dokumanların takibini yapabilir, yeni dokuman yayınlandığında, ilgili kişilerin onayına sunabilir ve sonuçlarını takip edebilirsiniz. Ayrıca yayınlanan veya revize edilen dokumanlar için ilgili kişilere mesaj gönderebilir ve bu kişilerin göruşlerini alabilirsiniz.Dokuman yönetimi modulunde; dosya arşivini, kalite dokuman arşivini ve revizyon arşivini ayrı ayrı takip edebilir, arşivdeki dokumanların nerede saklandıklarını, ne zaman imha edileceklerini, imha şekillerini ve bu dokumanların ayrıntılı raporlamalarını yapabilirsiniz.

Tum kalite dokumanlarına, kategorize edilmiş biçimde kolaylıkla ulaşabilir, ulaştığınız dokumanların içeriğini okuyabilir aynı zamanda bu dokumanların ek formlarını, bağlantılı dokumanlarını ve revizyon geçmişini inceleyebilirsiniz.Kayıtlı dokumanların içerisinden arama yapabilir ve bulunan dokumanları ekranda göruntuleyebilirsiniz. Mevcut tum dokuman kayıtlarını yapılan sabit raporlamalara bağlı kalmayıp word, excel, txt, html, xml gibi farklı formatlara da dönuşturerek istediğiniz şekilde raporlama yapabilirsiniz.

Dokuman yönetimi modulu sayesinde, dokumanları elektronik ortama taşıyarak kağıt israfını ortadan kaldırabilir ve de kullanıcıların dokumanlara daha kolay erişimini sağlayarak firma içerisinde dokumanların daha etkin kullanımını sağlayabilirsiniz.


[Sağ Tıklayın Hedefi Farklı Kaydet Yapınız]
Bu Programın Full sürümünü sitemizde bulamazsınız programı satın almak için resmi sitesi ile irtibata giriniz.
v 0. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10

Facebook Twitter Google+