Kategoriler
Burç Yorumları

Karışık Bilgiler

Gazeteler


POSTA

HURRİYET

SABAH

GÜNEŞ

FANATİK

AKŞAM

HABERTÜRK

MİLLİYET

FOTOMAÇ

RADİKAL

STAR

ZAMAN

Diğer GazetelerMoreMotion Web Express (Türkçe)

Programlar
Tanıtım:
Üreticiden:
Kendinizin veya firmanızın internet sayfalarını oluşturmak istiyorsunuz ancak HTML konusunda bilgili değilsiniz. O zaman MoreMotion Web Express tam size göre. Deneyin ve diğer editörlere olan üstünlüklerini kendiniz görün. MoreMotion Web Express HTML bilgisine sahip olmayan kullanıcıların bile web siteleri ve sayfalarını geliştirebilmelerine olanak sağlayan kolay kullanımlı ve üstün niteliki bir web editörüdür. Eğer Microsoft Word`u kullanabiliyorsanız Web Express`i de kullanabilirsiniz. Benzersiz yetenekleri sayesinde mükemmel görünümlü web sayfalarını kolaylıkla tasarlayabilir ve istediğiniz web sitesi üzerinde yayınlayabilirsiniz. MoreMotion Web Express tam bir teknoloji harikasıdır ve dünyanın en güçlü web editörleri arasında yer almaktadır. WYSIWYG (Ne Görürüsen Onu Alırsın) tarzında çalışır ve bu tarzda çalıştığını idda eden diğer editörler gibi istediğiniz sonucu almak için sizi saatlerce kıvrandırmaz.

3.3 Sürümündeki yenilikler:
 • Bazen, özellikle de beklemeksizin ardarda birkaç defa komut verildiğinde, oluşabilen ve açık olan sayfanın nesne yapısını dağıtan hata düzeltildi.
 • Programın kontrolsüz kapanmasına neden olan bir başka hata da bir kullanıcımız tarafından tespit edildikten sonra düzeltildi.
 • Yardım dokümanları hem görsellik hem de içerik açısında iyileştirildi. Ayrıca bu sürüme, basılı dokümanları tercih eden kullanıcılar için, yardım dosyalarının PDF versiyonları da dahil edildi.

  Not:Programın İngilizce sürümünü buraya tıklayarak innDirebilirsiniz.

 • [Sağ Tıklayın Hedefi Farklı Kaydet Yapınız]
  Bu Programın Full sürümünü sitemizde bulamazsınız programı satın almak için resmi sitesi ile irtibata giriniz.
  v 0. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10

  Facebook Twitter Google+