Kategoriler
Burç Yorumları

Karışık Bilgiler

Gazeteler


POSTA

HURRİYET

SABAH

GÜNEŞ

FANATİK

AKŞAM

HABERTÜRK

MİLLİYET

FOTOMAÇ

RADİKAL

STAR

ZAMAN

Diğer GazetelerCapSnapper

Programlar
Tanıtım:
CapSnapper, çabuk ve kolayca Windows masaüstü ve uygulamalarından ekran görüntüsü yakalamak için tasarlanmış bir program. Bu program sayesinde bilgisayardaki bazı uygulamaların ekran görüntülerini yakalayabilir, bunu kaydedip, istediğiniz yerde kullanmak için depolayabilirsiniz.

Program kurulduktan sonra kendini sistem tepsisine atar. Onu burdan çalıştırmak için sol ya da sağ fare tuşunu kullanabilirsiniz. Bu sayede programın ayarlarına erişip istediğiniz düzenlemeleri yapabilirsiniz.

Programın içinde renk denetim paneli, yakalama, çıktı biçimi ve denetim tuşları bölümleri mevcuttur. Yakalama işleminde fare imleciyle yakalama seçeneği de mevcuttur. Ayrıca yakalama sırasında ses de çalabilir. Tamamen özelleştirilebilir kısayol tuşları sayesinde kendi kısayollarınızı oluşturabilirsiniz. Çoklu resim türü kaydetme imkanıyla, JPEG, BMP, TIFF ve PNG olarak çıktı resmi alabilirsiniz.

Yapmış olduğunuz yakalama işlemlerini sistem tepsisinde bulunan programın simgesine sağ tıklayıp "Open latest capture" ve "Open folder in explorer"` de görebilirsiniz.

Programın 30 günlük deneme sürümünde yakalanan resimler üzerine filigran eklenmektedir.

Tam sürüm fiyatı ise: 19.95 USD


[Sağ Tıklayın Hedefi Farklı Kaydet Yapınız]
Bu Programın Full sürümünü sitemizde bulamazsınız programı satın almak için resmi sitesi ile irtibata giriniz.
v 0. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10

Facebook Twitter Google+