Kategoriler
Burç Yorumları

Karışık Bilgiler

Gazeteler


POSTA

HURRİYET

SABAH

GÜNEŞ

FANATİK

AKŞAM

HABERTÜRK

MİLLİYET

FOTOMAÇ

RADİKAL

STAR

ZAMAN

Diğer GazetelerJustFilter Network Lite

Programlar
Tanıtım:
Üreticiden :
Bu uygulama neler yapar?

Temel görevi bahsettiğimiz gibi kötü içerikli sitelere erişimi engellemektedir. Erişimi kısmen ya da tamamen yapabilmek sizin elinizdedir.

Gelişmiş KARA LİSTE teknolojisi

Musonya JustFilter Network(lite) kendini güncelleyebilen, yenileyebilen bir yapıya sahiptir. Şimdilik(!) 900.000 adet kadar kötü içerikli web sayfa adresine sahip bir KARA LİSTE`si bulunmaktadır. Bunun yanında 8.000 adet kelimelik kötü içerikli siteleri analiz edebilecek bir listesi de bulunmaktadır. (Lütfen taklitlerinden sakınınız. Bu teknolojiyi özellikle Türkiye`ye kazandıran Musonya Yazılım ürünlerini tercih ediniz.) Musonya Yazılım devamlı olarak bu kötü içerikli siteleri takip etmekte ve hemen her ay siz JustFilter kullanıcılarına bunları otomatik olarak ulaştırmaktadır. Bu işlem için sizin hiç bir şey yapmanıza gerek yoktur. JustFilter sizin için bunu otomatik olarak halledecektir.

Sayfa içeriğini kontrol etmek

JustFilter her ne kadar da başlangıç olarak 900.000 adetlik web sayfa adres listesi olsa da, günümüzde hemen hergün binlerce yeni kötü içerikli siteler açılmaktadır. Musonya Yazılım bu sitelere bir an önce ulaşıp, bu kötü içerikli site adreslerini otomatik olarak size iletmektedir. Ancak bu yoğun bir çalışma gerektiren bir iştir. JustFilter elindeki KARA LİSTE`de olmayan web sayfalarını analiz etmektedir. Bu kontrolü yine 8.000 adet kelimelik bir listeye göre yapmaktadır. (Bu listede ayrıca güncellemeler vasıtasıyla genişletilmektedir.) Çok hızlı bir şekilde yapılan bu analiz sonucunda belli bir değere ulaşan siteler anında yasaklanmaktadır. Gördüğünüz gibi ikili kontrol sistemimiz vardır. Önce KARA LİSTE sonra sayfa içerik analizi. Siz dilerseniz bu sayfa içerik analizinin hassaslaştırabilir ya da tam tersi daha sıkı kontrol yapabilirsiniz.

İçerikten dolayı kara listeye otomatik ekleme

KARA LİSTE`de olmayıp yapılan içerik analizi sonucunda yasaklanan web site adresleri otomatik olarak KARA LİSTE`ye eklenir. Böylelikle bir daha bu sayfaya erişim söz konusu olduğunda sayfa doğruca yasaklanacaktır. Ayrıca sayfa analizi yapmaya gerek olmayacak ve performans kayıpları minumuma indirilecektir.

Kategorilere ayrılmış web adresleri

KARA LİSTE`deki tüm kötü içerikli web adresleri bir kategoriye bağlıdır. Siz dilediğiniz anda sadece istediğiniz kategorideki web adreslerini yasaklayabileceksiniz. Biz başlangıç olarak tüm belirlenmiş kategorileri yasaklıyoruz.

Yönetici tanımlı web adresleri

Sizlerinde web adreslerini belirleyebileceğiniz bir liste mevcuttur. Biz mevcut kara listeye müdahale edilmesine izin vermiyoruz. Ancak dilerseniz Yönetici Tanımlı Adres Listesine dilediğiniz adresleri ekleyebilirsiniz. İstediğiniz adresi yasaklayabilir ya da istediğiniz bir adresi ne olursa olsun gösterilmesine izin verebilirsiniz. Tüm kontroller öncelikle Yönetici Tanımlı Adres Listesinden sonra yapılmaktadır.

Editörden: Şirketinizde güvenli interneti sağlamak için ana makineye SERVER uygulumasını, diğer makinelere ise CLIENT uygulamasını yüklemelisiniz. Bu innDireceğiniz, SERVER uygulamasıdır. CLIENT uygulamasını innDirmek için, buraya tıklayın.

  • Programın kullanım kılavuzunu okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Deneme sürümünü kullandıktan sonra , programı satın almak isterseniz fiyatı 89 YTL dir.

  • [Sağ Tıklayın Hedefi Farklı Kaydet Yapınız]
    Bu Programın Full sürümünü sitemizde bulamazsınız programı satın almak için resmi sitesi ile irtibata giriniz.
    v 0. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10

    Facebook Twitter Google+