Kategoriler
Burç Yorumları

Karışık Bilgiler

Gazeteler


POSTA

HURRİYET

SABAH

GÜNEŞ

FANATİK

AKŞAM

HABERTÜRK

MİLLİYET

FOTOMAÇ

RADİKAL

STAR

ZAMAN

Diğer GazetelerÖğrenci Programı

Programlar
Tanıtım:
Üreticiden :
Okulunuzdaki öğrenci bilgilerini hızlı ve güvenilir bir şekilde takip etmenize yardımcı olur. Çarpıcı ve kolay arayüzü ile kolay bir kullanım imkanı sağlar. Programdaki kullanım kolaylığından dolayı bilgisayara çok aşina olmayan kullanıcılar bile kolaylıkla kullanabilmektedir.

Kolay not ve bilgi giriş menüleri ile bütün bilgilerinizi çok kısa bir sürede girebilirsiniz. Esnek rapor sistemleri ile tüm raporlamalarınızı isteğinize göre alabilirsiniz.

Not girişlerin, devamsızlık takiplerin, öğrenci kütük bilgilerinin takibini yapabilirsiniz. Zaman alıcı birçok listeyi bilgisayar ortamından çıkarabilirsiniz.

İstatistiki bilgiler ( Sınıf, ders ve öğretmenler hakkında detaylı istatistik alma imkanı)

Bilgilerinizi Word ve Excel ortamına taşıma

Çıktılara logo tanımlama imkanı

İnternete yedekleme yapılarak bilgilerinizi güvenli yedekleme

İlköğretim programı server client teknolojisine göre çalıştığı için terminallerde son derece hızlı ve verimli çalışmaktadır. Ekranınıza gelen online uyarı mesajları ile önemli durumlarda size çok hızlı bir biçimde ulaşabilmekteyiz.

Program öğrenci belgeleri, nakil belgesi, not fişleri, karneler, başarı belgeleri, yüzlerce istatistiki bilgi devamsızlık raporları öğretmen raporları gibi yüzlerce raporu çok hızlı ve kolay bir şekilde alma imkanı sunmaktadır.

Menüler yapısında düzgün bir yapılanma ve gruplama vardır. Yüzlerce menü olmasına rağmen bir grup içersinde olduğu için kafanızı karıştırmaz. Onlarca not girişini münüde görmezsiniz. Örnek verecek olursak Not girişi diye bir menü vardır, Not girişi ile alakalı bütün alt menüler bu grubun içersinde toplanmıştır. Bu da size rahat kullanım imkanı sunmaktadır.

Not: Bu sürüm programın deneme sürümüdür. Tam sürümü 750 YTL`dir.


[Sağ Tıklayın Hedefi Farklı Kaydet Yapınız]
Bu Programın Full sürümünü sitemizde bulamazsınız programı satın almak için resmi sitesi ile irtibata giriniz.
v 0. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10

Facebook Twitter Google+