Kategoriler
Burç Yorumları

Karışık Bilgiler

Gazeteler


POSTA

HURRİYET

SABAH

GÜNEŞ

FANATİK

AKŞAM

HABERTÜRK

MİLLİYET

FOTOMAÇ

RADİKAL

STAR

ZAMAN

Diğer GazetelerAutomatic Update Client

Programlar
Tanıtım:
Automatic Update Client ile sisteminizdeki bir çok önemli programın güncellemesini ya da yamasını bulabilir, sisteminize innDir`ip kurabilir ve her zaman güncel kalabilirsiniz.

Sisteminizde birçok program varsa bunların hepsinin güncellemelerini, yamalarını arayıp bulmak çok zaman. Bazen aklınıza bile gelmez. Ama şurası bir gerçek ki bir programın güncellemesi veya yaması çıkıyorsa bunu edinmek elzem olmuştur zira bu yamanın ya da güncellemenin nedeni sisteminize zarar verebilecek bir açık, sistem hatası ya da program yanlışlığı olabilir. Her programa da ayrı ayrı bakmak çok zaman alacağından da bunların hepsini aynı anda halledebilecek bir program sanırım çok işimize yarar. Automatic Update Client programıda tam bu noktada imdadımıza yetişiyor. Ancak şunu öncelikle ve maalesef diyerek belirtmeliyim ki program Almanca hazırlanmış. Ne İngilizce için ne de Türkçe için bir yama bulamadım. Gerçi Almanca biliyorsanız bu pek de kötü bir şey değil ama zaten program da çok karışık bir yapıda değil.
Programızı başlattığımızda mavi bir ekran göreceğiz. Bu ekran basit bir şekilde üçe ayrılmış.
 • Programme (Programlar)
 • Spiele (Oyunlar)
 • Treiber (Sürücüler)
  Bu üç bölümün altında sisteminizde olan ve programın tanıdığı programları, oyunları ve sürücüleri göreceksiniz. Eğer bu bölümlerden herhangi birisinin altında kein kompatibles Programme/Spiel/Treiber installiert yazısını görüyorsanız, bu demektir ki programın tanıdığı o bölüme ait ürün, bilgisayarınızda mevcut değil.
  Program, 3DMark®03, 3DMark®05, 3DMark®06, 7-Zip, Adobe® Reader®, Ad-Aware® SE, AM-Deadlink, Animation Perfect, Ant Renamer, Audacity, DivX®, Download Accelerator Plus, Firefox®, Google™ Earth, IEToolbar Changer, KeePass, LingoPad, MSN® Messenger, Nero - Burning Rom, NetTime, OpenOffice.org, PDFCreator, PowerFolder, QuickTime Player, RealPlayer™, SiSoftware™ Sandra, Skype™, Songbird, Spybot - Search & Destroy, Sunbird, TeamSpeak, Thunderbird, TV-Browser, VLC media player, WinZip®, Battlefield 1942™, den ATI™ Catalyst-, NVIDIA® ForceWare™- & 8x8 Chip`ler için WinTV WDM-sürücülerine destek veriyor.
  Mavi ekranda ismini gördüğünüz bir programa, oyuna ya da sürücüye tıkladığınızda ekranda Updates werden gesucht... yazısı çıkıyor ve arama yapıyor. Eğer Es ist keine neuere Version verfügbar. yazısını görürseniz, sistemdeki sürüm o programın en güncel sürümü ve güncellenmeye ihtiyacı yok anlamına geliyor. Eğer Yeni bir sürüm var ise ekranda Es ist ein update verfügbar. Möchten Sie es herunterladen görünecektir ve sizden onay bekliyor olacaktır. Eğer Ja yani evet`i tıklarsanız yeni versiyon inmeye başlayacaktır. Eğer Nein ı tıklarsanız yeni sürümü innDir`ilmeyecektir.

  Almanca bilmeyenler için bir kaç küçük yardım verelim. Eğer Datei menüsünden Alle Programme Updaten seçeneğini seçerseniz tüm programların güncellemeleri kontrol edilir. Eğer Einstellungen menüsündeki Update automatisch laden und installieren seçeneğini seçerseniz güncellemeler size sormadan indirilir ve kurulur. Beta-Versionen automatisch laden und installieren seçeneğini seçersenizde beta kurulumları sizden izin istenmeden, otomatik olarak innDir`ilip kurulacak.

  Bu ücretsiz programdan ücretlileri ile aynı performansı beklemeyin ama alanında ücretsiz olarak en iyi hizmeti sunanlardan biri olduğunu söylemek gerek.

  Eğer programın 0.7.1.1 sürümüne sahipseniz burayı tıkladığınızda innDir`eceğiniz dosya ile programı güncelleyebilirsiniz.

 • [Sağ Tıklayın Hedefi Farklı Kaydet Yapınız]
  Bu Programın Full sürümünü sitemizde bulamazsınız programı satın almak için resmi sitesi ile irtibata giriniz.
  v 0. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10

  Facebook Twitter Google+