Kategoriler
Burç Yorumları

Karışık Bilgiler

Gazeteler


POSTA

HURRİYET

SABAH

GÜNEŞ

FANATİK

AKŞAM

HABERTÜRK

MİLLİYET

FOTOMAÇ

RADİKAL

STAR

ZAMAN

Diğer Gazeteler2006 Üretim Ve İmalat Programı

Programlar
Tanıtım:
Üretim ve imalat programımız, Stok yönetim programımıza ilave olarak hazırlanmıştır.
Stok yönetim programımızda her türlü malı alıp satabiliyordunuz ve bu işlemlerle beraber detaylı olarak stok takibi gibi daha birçok raporlamaya ulaşabiliyordunuz.
İlave bazı modüllerle programı dahada geliştirerek imalat ve üretim işlemlerinizide yapabilmenize olanak tanıdık.
Stok listenizi oluştururken grup alanına satış derseniz, satacağınız ürünleri, üretim derseniz imalatta kullanacağınız ürünlerin girişini yapabilir ve buna göre satış ve üretimde kullanacağınız stok listeniz daha sağlıklı olarak oluşturulur.
Üretim imalat programını kimler kullanabilir. Belli bir gruptaki yarı mamül ürünlerin birleşiminden yeni bir ürün oluşturuyorsanız ve bu işlemdeki hesaplamaları yapmak size zaman kaybettiriyor aynı zamanda hatalara neden oluyorsa artık işiniz çok kolay. Siz sadece hangi ürünü üreteceğinizi ve bu ürünü üretirken stoklarınızdaki hangi malzemeleri ne oranda kullanacağınızı birsefere mahsus programa tanıtıyorsunuz, gerisini program hallediyor. Aynı üretimden 120 tane imal edeceğiniz zaman stoklarınızdaki hangi malzemeden kaç tane kullanmanız gerektiğini belirleyecek, birim maliyetini, kullanılan malzeme maliyetini, toplam üretim maliyeti gibi değerleri hesaplayacaktır. Aynı zamanda stoklarınızın bu miktardaki üretimi karşılayıp karşılıyamıyacağını da kontrol edecek, stoklarınız yeterli değilse, yeterli olan miktara kadar kontollerine devam edecek ve stok miktarının uygun olduğu üretimi yapmanızı sağlayacaktır.
Stok listenizdeki satış olarak gruplandırdığınız ürünleri farlı olarak satacağınız gibi bu üretim imalattan oluşan yeni mallarınızıda ayrı olarak satabileceksiniz.
Hangi tarihte hangi üretimi yaptığınızı, kaç adet ürettiğinizi, birim maliyetinin, üretim maliyetinin ve satış fiyatının ne olduğunu. Yeni ürettiğiniz malların stok durumunu, kaç tane satıldığını, ne kadar kaldığını, kime hangi tarihte satıldığı gibi daha birçok rapora ulaşacaksınız.


[Sağ Tıklayın Hedefi Farklı Kaydet Yapınız]
Bu Programın Full sürümünü sitemizde bulamazsınız programı satın almak için resmi sitesi ile irtibata giriniz.
v 0. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10

Facebook Twitter Google+