Kategoriler
Burç Yorumları

Karışık Bilgiler

Gazeteler


POSTA

HURRİYET

SABAH

GÜNEŞ

FANATİK

AKŞAM

HABERTÜRK

MİLLİYET

FOTOMAÇ

RADİKAL

STAR

ZAMAN

Diğer GazetelerNetcam Watcher Professional

Programlar
Tanıtım:
Netcam Watcher Professional; aynı anda çoklu kameralardan bulduğu hareketi kaydederek, ağ kameraları için kullanımı kolay tam özellikli bir sayısal video kaydetme programıdır. Evinizi ya da işyerinizi siz dışardayken bile gözetleyen bir izleme programıdır. Nerede olursanız olun ister il, isterse dünyanın herhangi bir yerinde Netcam Watcher`e sahipseniz evinizi ve işyerinizi 7/24 saat boyunca izleyebilirsiniz.

Varolan ağ ve bilgisayarı kullanarak istediğiniz eylemi kaydedebilme; ayrıca hareketin beklenilmediği yerleri maskeleyebilme (rüzgardan dolayı sallanan ağaçlar ve trafik ışıkları gibi) durumunuz mevcuttur.

Bir hareket algıladığında bunu e-postayla bildirip, sizi uyarabilir. Kullanımı kolay zamanlayıcı kurarak, çeşitli zaman dilimleri için kayıt işlemi yapabilmeyi sağlar. Dünyanın her yerinden uzaktan erişim imkanı internet üzerinden sağlayabildiği için, program uzaktan kumanda gibi de çalışır.

Netcam Watcher`la şirketinizi, evinizi, okul gibi yerleri göz kulak altında tutan ve burada neler yaşandığını uzak erişim sayesinde kontrol edebilme imkanı sunan; ihtiyaç duymadığınız kayıtları kolayca silebilme durumu sayesinde eski kayıtları ya da ihtiyaç duymadığınız kayıtları silerek size bilgisayarda yer açma imkanı da verir.

Web kamerasından ekran görüntüsü, webcam32 akıcı kamera ve IP kamera sunucusundan kayıt yapabilir.

Programın desteklediği kameralar
4XEM, ACTi, Aifwave, Axis, Bosch, Canon, D-Link, e-tech, Edimax, Eltis, GadSpot, Hawking, Hunt, IndigoVision, Intellinet, IQinVision, JVC, Level 1, Linudix, Megapixel, Mobotix, Newafa, Orite, Panasonic, Pixord, Plustek, Sixcom, Sony, StarDot, Toshiba, Trendware, Veo, Vivotek, Xannet, Yoko,
bu marka ve ayrıca bunların modellerini...

Deneme sürümü tam işlevli olarak gelir. Sadece iki sınırlama vardır.
1- Resimde küçük yeşil başlık, kayıtta demo yazısı.
2- 4 kamera ile sınırlıdır.

Programın fiyatı; 1 kamera desteği 119.00 USD`dir. Kamera sayısı arttıkça fiyat da artmaktadır.


[Sağ Tıklayın Hedefi Farklı Kaydet Yapınız]
Bu Programın Full sürümünü sitemizde bulamazsınız programı satın almak için resmi sitesi ile irtibata giriniz.
v 0. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10

Facebook Twitter Google+