Kategoriler
Burç Yorumları

Karışık Bilgiler

Gazeteler


POSTA

HURRİYET

SABAH

GÜNEŞ

FANATİK

AKŞAM

HABERTÜRK

MİLLİYET

FOTOMAÇ

RADİKAL

STAR

ZAMAN

Diğer GazetelerStick Soldiers

Programlar
Tanıtım:
Stick Soldiers tıpkı Soldat gibi, Counter Strike, Quake ve Worms karışımı bir oyundur. Oyunun adından da anlayabileceğiniz gibi askerler çöp adamlardır. Küçük boyutlu ve çok güçlü bir sistem gerektirmeyen bu oyunu ilk gördüğünüzde muhtemelen bu boyutta bir oyunun ne kadar iyi olabileceğini kendi kafanızda sorgulamışsınızdır. Fakat Stick Soldiers’ı oynadıktan sonra tüm şüphelerinizin kalkacağına emin olabilirsiniz.

Oyunda siz, düşman askerleri yerden alabileceğiniz silahlar, zırhlar ve cephaneler yardımı ile vurmaya çalışırsınız. Oyundaki amacınız, oynadığınız moda göre değişebilir. Eğer CTF(Capture The Flag) modunda bir haritada oynuyorsanız başlıca amacınız bayrak kaçırmak olacaktır. Eğer oynadığınız mod CTF değil ise oyunu kazanmak, çok adam vurmaya bakar.

Oyunda kullanacağınız başlıca hareketler ve tuşları aşağıdaki gibidir;
Yön tuşları : Hareket etme & Nişan alma
Alt : Zıplama
Space Bar : Ateş etme
Sayı tuşları (NumLock değil) : Silah değiştirme
Ctrl : Jetpack’i kullanma

Oyundaki haritalar, silahlar, modlar ve arayüzler sınırlı olabilir, fakat birçok hayran sitesinden yeni haritalar, arayüzler, silahlar ve hatta modlar temin edilebilir. Bu hayran sitelerini bir arama motoru ile bulabilirsiniz. Üreticinin sitesinden oyunun resmi forumuna girmeniz ve orada birçok eklenti bulmanız da mümkün.

Önemli Not: Oyuna girmek için ilk önce bir klasör oluşturun ve innDirdiğiniz sıkıştırılmış klasörün içindeki tüm dosyaları o klasöre çıkartın. Oyuna girerken de klasörden girin. Sıkıştırılmış klasörden bir klasöre çıkartmaksızın girmeniz halinde bir uyarı penceresi çıkar ve oyuna giremezsiniz.


[Sağ Tıklayın Hedefi Farklı Kaydet Yapınız]
Bu Programın Full sürümünü sitemizde bulamazsınız programı satın almak için resmi sitesi ile irtibata giriniz.
v 0. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10

Facebook Twitter Google+