Kategoriler
Burç Yorumları

Karışık Bilgiler

Gazeteler


POSTA

HURRİYET

SABAH

GÜNEŞ

FANATİK

AKŞAM

HABERTÜRK

MİLLİYET

FOTOMAÇ

RADİKAL

STAR

ZAMAN

Diğer GazetelerTv-izle

Programlar
Tanıtım:
Üreticiden :
Tvizle 1.0 programı, Türkiye`den ve dünyadan yüzlerce televizyon kanalı ile yüzlerce radyo istasyonunu ayağınıza getiriyor. Bu program ile site site dolaşmadan birçok kanala anında ulaşabileceksiniz. Hem de hiçbir ücret ödemeden.

Program size, içinde yer alan tüm televizyon kanallarına hiçbir üyelik ücreti gerektirmeden ve şifre istemeden sınırsız olarak size sunmaktadır. Program deneme sürümü olup, gelecekte çıkarılacak olan nihai sürüm için de hiçbir ücret talep edilmeyecektir.
Bu programda sadece televizyon kanallarına ve radyolara ulaşmak ile kalmayacaksınız. Dünya ve Türkiye`deki, her zaman ulaşmak isteyeceğiniz birçok siteye doğrudan ulaşabilecek, Türkiye`deki birçok merkezin hava durumuna, finans bilgilerine, haber portallarına gibi birçok adrese tek tık ile ulaşabileceksiniz. Ayrıca dünyada yer alan onlarca (bilgisayar) kamerası görüntüsüne yine program sayesinde rahatlıkla ulaşabileceksiniz. Tek yapmanız gereken programı yükleyip arkanıza yaslanmak. Televizyon izlemenin keyfine varmak.

Program ile televizyon izleyebilmeniz için sisteminizde mutlaka Windows Media Player`ın en az 9.0 sürümüne sahip olmanız gerekmektedir.


[Sağ Tıklayın Hedefi Farklı Kaydet Yapınız]
Bu Programın Full sürümünü sitemizde bulamazsınız programı satın almak için resmi sitesi ile irtibata giriniz.
v 0. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10

Facebook Twitter Google+