Kategoriler
Burç Yorumları

Karışık Bilgiler

Gazeteler


POSTA

HURRİYET

SABAH

GÜNEŞ

FANATİK

AKŞAM

HABERTÜRK

MİLLİYET

FOTOMAÇ

RADİKAL

STAR

ZAMAN

Diğer GazetelerGreen Print

Programlar
Tanıtım:
Çevreye verilen zararı azaltmak, daha az kağıt kullanmakla mümkün. Ancak, ofislerde ve evlerimizdeki kullandığımız yazıcılar, hergün tanelerce kağıt israf etmekte. Bunu ay ve seneye göre kıyasladığımızda yüzlerce hatta binlerceyi bulan gereksiz kağıt israfı dolayısıyla binlerce ağaç katliamı ortaya çıkıyor. Böylece hem ekonomik zarar hemde binlerce ağaçlarımızın telef olması yüzünden manevi sıkıntılar da yaşayabiliyoruz.

Ama artık bu sıkıntılara bu program ile son vereceğiz. Program yazdıracağımız dökümandaki gereksiz sayfaları ve metindeki reklam vb. dökümanların yazımını engelleyerek bizi hem mürekkep hem de kağıt israfından kurtarıyor. Böylece her kişinin bilgisayarından günde bir adet de olsa kağıt israfını önlemesi, bütün kişilerle kıyasladığımızda ise binlerce kağı israfının önlenmiş olması büyük bir maddi ve manevi kazançtır.

Toplu yazımlarda ise (30-40 sayfa gibi) yazdıracağınız sayfaların tek tek önizleme görüntülerini elde ederek sayfadaki istediğiniz yerlerin veya istediğiniz sayfaların yazıcı çıktısını engelleyebiliyorsunuz. Ayrıca çıkartmak istediğiniz sayfaları da sırasına göre dizerek otomatik numaralandırabilirsiniz.

Program yalnız yazıcıdan çıkabilecek gereksiz çıktıları engellemekle kalmayıp, yazıcınızla ilgili bazı yazım işlemlerinizi de kolayca yapabileceğiniz işlem menüsü ile sizleri sayfaları tek tek yazdırmak, metinleri düzenlemek, kopyalamak vb. dertlerden de kurtarıyor.

Editörün Notu: Bütün bu özellikleri ile program tam bir yazım harikası oluşturuyor ve günümüz teknolojisinin çevreye ve bize vereceği zararları bir nebze de olsa azaltıyor. Böylece teknolojinin getirdiği zararları yine teknoloji ile yenmiş olacağız.

Sloganımız: `Paramızı bugünler için, ağaçlarımızı yarınlar için koruyalım`

  • Programın çalışması için gerekli olan .NET Framework 1.1`i buradan innDirebilirsiniz.

    Not: Programı 14 gün tüm özellikleriyle kullanabileceksiniz. 14 gün sonrasında programın üretici sitesinden kredi kartı ile satın alabilirsiniz.

  • [Sağ Tıklayın Hedefi Farklı Kaydet Yapınız]
    Bu Programın Full sürümünü sitemizde bulamazsınız programı satın almak için resmi sitesi ile irtibata giriniz.
    v 0. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10

    Facebook Twitter Google+