Kategoriler
Burç Yorumları

Karışık Bilgiler

Gazeteler


POSTA

HURRİYET

SABAH

GÜNEŞ

FANATİK

AKŞAM

HABERTÜRK

MİLLİYET

FOTOMAÇ

RADİKAL

STAR

ZAMAN

Diğer GazetelerYoutube Spider

Programlar
Tanıtım:
Üreticiden:
Programla çok kolay bir şekilde Youtube`de arama yapabilir, favori listeleri oluşturabilir, en çok beğendiğiniz videoları farklı bir grupta listeleyebilirsiniz. Hem de arama hızınız artacağı gibi beğendiğiniz videoları da kaydedebileceksiniz ve bu dosyaları da Mpeg biçimine çevirebileceksiniz.

Yüksek performansıyla Youtube sitesinden yaptığınız video aramalarınızı vazgeçilmez ve eğlenceli bir hale getirecektir. Programın ilk sürümünde kolay video arama, özel favori listeleri hazırlama gibi özellikler bulunmakla birlikte ayrıca web site tasarımcıları program üzerinden yaptıkları aramaları kaydederek üreticiden bu linkleri, hatta video dosyalarını yükleyebilirler.

Programın şu anda geliştirilmekte olan sürümünde ise aradığınız videoları bilgisayarınıza tekli veya çoklu olarak innDirebilecek, bu videoları izleyebilecek veya istediğiniz biçime kolayca dönüştürebileceksiniz.

Yeni sürümle gelen özellikler:
* Sunucumuzda 2. gündür yaşanan bağlantı sıkıntısından dolayı sunucu bağlantısı kesilse dahi program çalışabilecek şekilde düzenlenmiştir.
* Yaptığınız arama sonuçlarını sağ ile tıklayıp gelen menüde indir`i tıklıyorsunuz ve videonuz programın kurulu olduğu klasöre iniyor. İki parça olarak indiğinden bağlantı kopmalarında video kaldığı yerden yüklemeye devam ediyor.
* Yüklendikten sonra flv dosyanızı seçerek mpeg yap`ı tıklıyorsunuz. Kısa bir süre içerisinde mpeg dönüşümü sağlanır ve program üzerinden veya Media Player`ın herhangi bir sürümü üzerinden videoyu izleyebilirsiniz.

Geliştirilmekte olan sürümünde beklenen özellikler:
* Beğenilen videoları arkadaşlarınıza gönderme
* Favori listenizde kategoriler oluşturabilme
* 10 yeni dil desteği
* Web site tasarımcıları sitelerinde kullanacakları videoların linklerini ve açıklama veritabanını programdan oluşturabilirler. (Bu özelliği şu anda kullanmak için üreticiyle irtibata geçmelisiniz.)
* Web tasarımcıları siteleri için video innDirebilirler. (Bu özelliği şu anda kullanmak için üreticiyle irtibata geçmelisiniz.)

Desteklediği Diller
Türkçe, İngilizce, İspanyolca, Fransızca, Almanca, Portekizce, İtalyanca

Önemli
Eğer favori listelerinizi kaybetmek istemezseniz bu *.exe`yi eskisiyle değiştiriniz ve verinizin yedeğini alınız.


[Sağ Tıklayın Hedefi Farklı Kaydet Yapınız]
Bu Programın Full sürümünü sitemizde bulamazsınız programı satın almak için resmi sitesi ile irtibata giriniz.
v 0. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10

Facebook Twitter Google+