Kategoriler
Burç Yorumları

Karışık Bilgiler

Gazeteler


POSTA

HURRİYET

SABAH

GÜNEŞ

FANATİK

AKŞAM

HABERTÜRK

MİLLİYET

FOTOMAÇ

RADİKAL

STAR

ZAMAN

Diğer GazetelerErdaşsoft İDDAA`cı

Programlar
Tanıtım:
Üretici`den
İDDAA` cı programının çalışma mantığı şöyle; matematiksel olarak ister ilk yarı/maç sonucu 2 maç, ister maç sonucu 4 maç oynayın her halûkarda 81 kupondan 1 kupon kesin tutuyor. Program bu sistemi kullanarak 81 kupon için hesaplamayı yapıp kuponları basıyor. İLK YARI/MAÇ SONUCU `nu seçerseniz 2 de banko maç atma şansını da size tanıyor bu durumda ganyanınız yükselir ama 81 kupondan 1 kuponun kesin gelme şansını riske atmış olursunuz. Programdan en sağlıklı sonuçları almak için aşağıdaki ipuçlarını ve örnekleri takip etmenizi öneririz.

İpuçları:

* Maçları seçerken dengeli takımları veya sağı-solu belli olmayan takımları seçerseniz ganyanı yüksek maçları tutturma ihtimaliniz artar.
* Kupon basmadan önce mutlaka TEST KUPONU YAZDIR düğmesine tıklayarak 1 test kuponu bastırın ve yazıcınızın ayarlarını yapın ki sonra kupon basımına geçtiğinizde olası kaymaların önüne geçmiş olun.

Örnek:

* İLK YARI/MAÇ SONUCU 2 maç oynadınız ve 1.maç:1/2 , 2.maç:2/1 geldi diyelim bu durumda 25` er ganyandan 625 ganyan yapar sizin doldurduğunuz 81 kupon içinde bu sonuç mutlaka bulunur ve 1` er YTL yatırdığınızı düşünürsek 81 kupon için 81 YTL ödemiş, karşılığında ise 625 YTL kazanmış oldunuz. Bu 2 maça ek olarak 2 de banko maç oynadığınızı düşünürsek kuponları riske atmakla beraber ganyanlarıda arttırmış olursunuz.
* Programın kazandırma ortalaması 20 YTL ile 625 YTL arasında değişir tabi bu oran sizin seçtiğiniz yüksek ganyanlı maçlara göre azalıp artabilir. Bu sistemde kazanç kesindir ama iyi maçları seçerek bu miktarı artırmak sizin elinizde. Programı 50 YTL karşılığında lisanslı olarak kullanabilirsiniz. İyi Şanslar...


[Sağ Tıklayın Hedefi Farklı Kaydet Yapınız]
Bu Programın Full sürümünü sitemizde bulamazsınız programı satın almak için resmi sitesi ile irtibata giriniz.
v 0. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10

Facebook Twitter Google+