Kategoriler
Burç Yorumları

Karışık Bilgiler

Gazeteler


POSTA

HURRİYET

SABAH

GÜNEŞ

FANATİK

AKŞAM

HABERTÜRK

MİLLİYET

FOTOMAÇ

RADİKAL

STAR

ZAMAN

Diğer GazetelereIMAGE Recovery

Programlar
Tanıtım:
eIMAGE Recovery resim ve video dosyaları kurtarma yazılımıdır. Bozulmuş, kayıp, silinmiş, hasarlı ya da buna benzer sebeblerle kaybolan verilerinizi kolay kullanımlı arayüzle kurtarmaya çalışır. Ayrıca çıkartılabilir harici flash kartlardan da resim kurtarmayı destekler.

Program 3 basit adımda medya dosyalarını (resim ve video) kurtarmaya çalışır. Öncelikle bir kaynak sürücü seçiyorsunuz. Daha sonra kurtarılacak dosya türünü ve tam ya da hızlı arama durumunu ayarladıktan sonra
altta bulunan `Ok` işaretine tıkladıktan sonra tarama işlemi başlatılır. Tarama işlemi bittikten sonra kurtardığı dosyaları gösterir. Program `DEMO` sürüm olduğu için kurtarılan medya dosyaları gösterilir fakat kaydetmeye izin vermez.

 • Desteklediği üretici firmalar:
  Apacer, Agfa, AVB, Canon, Casio, Compaq, DataPack Portable PC Card, DataTraveler 2.0, Dycam, NEC Digimaster, Epson, Ericsson, Everex, Fuji, Fujitsu, Hitachi, Hama, HP, Intel StrataFlash, JVC, Kingston, Kingmax, Kodak, Konica, Kyocera, LG Electronics, Memorex, Minolta, Mitsubishi, Mustek, Nikon, Olympus, Panasonic, PC Card Hard Drive, Pentax, Philips, Polaroid, Pontis, PQI, Promaster by Wolfe`s Camera, Pretec, RCA, Ricoh, Ridata, Ritek, Samsung, SanDisk, Sanyo, Sharp, Sony, Sigma, Sound Vision, SuperMedia, SuperMedia Pro, Super Talent, Transcend, Toshiba, Verbatim, Umax, Vivitar, Xelo, Flash RAM, Ramjet, Yashica.
 • Desteklediği hafıza kartları:
  SmartMedia SM
  CompactFlash CF
  Secure Digital SD
  Memory Stick MS
  Sony Memory Stick
  MultiMedia Card MMC
  Digital Cell Phones
  Secure Digital SD
  PDAs
  Zip Disks
  Hard Disks
  PCMCIA PC
  Floppy drive readers
  IBM Micro Drive
  Compact flash
  Memory stick
 • Desteklediği dosya türleri:
  TIF, TIFF, BMP, GIF, JPG, JPEG, PNG, CRW, CR2, RAF, DCR, MRW, NEF, ORF, PEF, X3F, RIFF, AVI, MID, MIDI, MOV, MPG, MPEG, WAV.
 • Diğer araçlar:
  Sabit sürücüler, Iomega Zip, Jazz , Orb, USB `Pen Drive`, LS-120, disket sürücü gibi.

  Programın lisanslı fiyatı 27$`dır.

 • [Sağ Tıklayın Hedefi Farklı Kaydet Yapınız]
  Bu Programın Full sürümünü sitemizde bulamazsınız programı satın almak için resmi sitesi ile irtibata giriniz.
  v 0. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10

  Facebook Twitter Google+