Kategoriler
Burç Yorumları

Karışık Bilgiler

Gazeteler


POSTA

HURRİYET

SABAH

GÜNEŞ

FANATİK

AKŞAM

HABERTÜRK

MİLLİYET

FOTOMAÇ

RADİKAL

STAR

ZAMAN

Diğer GazetelerElifBa

Programlar
Tanıtım:
Teknolojinin gelişmesiyle birlikte birçok şeyi artık rahat bir şekilde yapar hale geldik. Öyle ki artık cep telefonunuzdan bile Kur`an öğrenebileceksiniz.

ElifBa programı ile zorluk çekmeden, pratik bir şekilde Kur`an okumayı öğrenebilirsiniz.

Programın dahilindeki özellikleri: Kur`an Harfleri, Harflerin okunuşları ve yazılışları, Harekeler, Cezm, Şedde, Tenvin. Temel konuları çalıştıktan sonra ise program size Kur`an Harflerinden sorular sorarak sizin öğrendiklerinizi ölçer. Bu bakımdan da baktığımızda programın, küçük boyutunun çok üstünde işler yaptığını söyleyebiliriz. Ayrıca bu programın Türkçe olduğunu da varsayarsak, Kur`an`ı bu program ile öğrenmede zorluk çekmeyeceğinizi düşünüyoruz.

Not: Program; Nokia, Sony Ericsson ve Samsung`un birçok modeliyle uyumludur. Ancak Siemens ve Motorola ile uyumlu çalışmamaktadır. Bu yüzden Siemens ve Motorola için, bu telefonlarla uyumlu olan sürümünü innDirmelisiniz. Siemens ile uyumlu olan sürümü innDirmek için burayı, Motorola ile uyumlu olan sürümünü innDirmek içinse burayı tıklayın.

ÖNEMLİ: İnnDirdiğiniz Zip`li dosyayı açın ve içindeki Jar uzantılı dosyayı bluetooth veya data kablosuyla telefonunuza aktarın.


[Sağ Tıklayın Hedefi Farklı Kaydet Yapınız]
Bu Programın Full sürümünü sitemizde bulamazsınız programı satın almak için resmi sitesi ile irtibata giriniz.
v 0. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10

Facebook Twitter Google+