Kategoriler
Burç Yorumları

Karışık Bilgiler

Gazeteler


POSTA

HURRİYET

SABAH

GÜNEŞ

FANATİK

AKŞAM

HABERTÜRK

MİLLİYET

FOTOMAÇ

RADİKAL

STAR

ZAMAN

Diğer GazetelerCool DVD Player

Programlar
Tanıtım:
Cool DVD Player dual-core (çift çekirdek) sürümüyle, dünyada çift çekirdekli işlemciyi destekleyen ilk oynatıcıdır. Çift çekirdekli işlemcinin çok hızlı hesaplama yeteneğiyle ve son teknoloji çift-çekirdekli şifreleme teknoloji sayesinde bilgisayarınızda HD video & ses oynatıcı platformu oluşturabilirsiniz.

Cool DVD Player çift çekirdekli işlemcilere uyumlu bir medya oynatıcıdır ve geniş video dosya biçimlerini destekler: HDTV, DVD, VCD, MPEG1/2/4, AVI, RM, MOV, MP3 gibi.

Program DVD sürücünüzde otomatik olarak diskleri tanır ve DVD başlığı, Video CD, ses CD ya da DivX/XviD diskleri için oynatma tarzını seçebilir. 32 çeşide kadar alt yazıları destekler. Oynatma penceresinden `alt yazı seçimi` parçasını seçtiğinizde tüm DVD`ye göre sağlanan alt yazı seçenekleri listelenir. Bu listeden fareyle kolayca taşıma yapılabilir. Alt yazı editörünün desteklediği renk derinliği, saydamlık, yakınlaştırma, akıllı satır sonu, alt yazı boyut ayarı, alt yazı sınırı, işlemden geçirilen alt yazı doğrulaması yapılabilir.

Güçlü yakalama (capture) işlemiyle yakalar, temizler, keser, göz atabilir ve beğendiğiniz filmlerden resimleri kaydedebilir. 16:9 çözünürlük ekran durumunu destekler. Güçlü ses efektleri, AC3, DTS, MPEG, LPCM biçimleri, diğer biçimleri ve stereo 5.1/6.1/7.1`i destekler.

Cool DVD Player dual-core, 1280 x 720 (720p) ya da 1920 x 1080 (1080p), yüksek çözünürlüklü MPEG-2 Video ve WMV-HD (Windows Media Video High Definition)`i destekler.

Program sadece Windows 2000/XP/2003 sistemlerini destekler ve çalışabilmesi için DirectX 9.0 gereklidir.

Programın lisanslı fiyatı ise 29.95$`dır.


[Sağ Tıklayın Hedefi Farklı Kaydet Yapınız]
Bu Programın Full sürümünü sitemizde bulamazsınız programı satın almak için resmi sitesi ile irtibata giriniz.
v 0. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10

Facebook Twitter Google+