Kategoriler
Burç Yorumları

Karışık Bilgiler

Gazeteler


POSTA

HURRİYET

SABAH

GÜNEŞ

FANATİK

AKŞAM

HABERTÜRK

MİLLİYET

FOTOMAÇ

RADİKAL

STAR

ZAMAN

Diğer GazetelerEmpire Earth II

Programlar
Tanıtım:
Çoğu strateji oyuncuları, mutlaka Empire Earth oyununu oynamıştır. Ve bu oyuncuların çoğu da, oyunun birincisini memnun bir şekilde tamamlamış, ikincisini iple çekemeye başlamıştır. Sierra, strateji hayranlarına beklediğini verdi ve Empire Earth oyununun ikincisini strateji uzmanları için çıkardı. Bu oyunun çıkışı, Empire Earth II oyununun en büyük rakibi Age of Empires III oyununa iyi bir cevap niteliği taşımakta.

Oyuna bildiğiniz gibi, en eski çağlardan başlanıyor ve robotların cirit attığı bir dünyaya kadar geliniyor. Oyunun en güzel özelliklerin birisi bu. Öyle ki; oyunda ulusunuzun en eski çağdan küçük bir topluluk olarak başlayıp, son çağlara büyük bir topluluk olarak gelişinizi izlemek gerçekten insana keyif veriyor.

Arayüz olarak birincisiyle benzeyen Empire Earth II oyunu, müthiş savaş atmosferiyle ve kaliteli grafikleriyle dikkat çekmeyi başarıyor. Öte yandan oyundaki sesler de oyuna gerçekçilik katıyor.

Oyunda ayrıntılar da ihmal edilmemiş. Örneğin oyunda, hava sürekli değişken olabiliyor. Örneğin oyuna ilk başladığınızda güneşli bir hava görüp de ardınan kar yağması sizi şaşırtmasın.

Oyunda yapay zeka oldukça başarılı ancak bazı eksikleri de yok değil. Ancak oyun genel olarak oldukça başarılı ve Age of Empires III oyununa iyi bir alternatif.

Asgari Sistem Gereksinimleri:

● 2.2 Ghz İşlemci
● 64 MB Ekran Kartı
● 256 MB RAM (Bellek)
● DirectX® 9.0c


[Sağ Tıklayın Hedefi Farklı Kaydet Yapınız]
Bu Programın Full sürümünü sitemizde bulamazsınız programı satın almak için resmi sitesi ile irtibata giriniz.
v 0. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10

Facebook Twitter Google+