Kategoriler
Burç Yorumları

Karışık Bilgiler

Gazeteler


POSTA

HURRİYET

SABAH

GÜNEŞ

FANATİK

AKŞAM

HABERTÜRK

MİLLİYET

FOTOMAÇ

RADİKAL

STAR

ZAMAN

Diğer GazetelerRollerCoaster Tycoon 3

Programlar
Tanıtım:
Roller Coaster Tycoon, büyük bir lunapark kurma ve onu yönetme oyunudur. Her tycoon serisi gibi bu lunapark serisinde de amacımız çok çeşitli alanlarda bir lunapark dizayn etmek; mümkün olan en fazla ziyaretçinin gelmesini sağlamak ve ziyaretçilerin hoşça vakit geçirip bize daha fazla para kazandırmalarını sağlamak.

Eğer Oyunun 1. ve 2. sürümünü oynadıysanız sizi şaşırtacak kadar yenilikçi bir sürüm ile karşı karşıya olduğumuzu söyleyebilirim. Bu sürümde özellikle grafikler ve animasyonlar serinin eski sürümlerine göre adeta çağ atlamış. Atlı karınca, dönme dolap, çarpışan arabalar ve oyuna adını veren coasterler yani çok çeşitli dizaynlardaki radar ve trenler oluşturabileceğimiz gibi, gelen her ziyaretçinin kendi gözlerinden görebileceğimiz bir çok kamera seçeneği de oyuna eklenmiş. Hatta grafikler o kadar gerçekçi ki bir atlı karınca ya da coasterde giderken kendinizi kaptırıp hafif çapta bir baş dönmesi bile geçirebilirsiniz. Özellikle ziyaretçilerin gözlerinden baktığınızda midelerinin bulandığını görüp, çığlıklarını duyabiliyor; inanılmaz grafikler ile de yaratacağınız devasa oyun parklarının size asla gerçeklerini aratmayacağı hissini yakalayabiliyorsunuz. Hele bir de geceleyin kuracağınız havai fişek gösterileri var ki gerçekten izlenmeye değer...

Arabirim oldukça yenilikçi. Artık standartlaşmaya başlayan The Sims tarzı bir kontrol çubuğu ile oynayabiliyorsunuz. Buradan parkınızda çalışacak görevlileri kiralamaktan tutun, yeni park araçları yaratmaya ve hamburgerci gibi satış merkezleri kurmaya kadar her özelliğe kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz.

Tavsiyem bu demoyu innDirin. Hatta beğenirseniz ki Tycoon oyunları tutkunuysanız muhakkak beğeneceksiniz; tam sürümünü de alın. Satın aldıktan sonra ilk aklınıza gelecek şey bu kadar çok özellik ve gelişmiş grafiklerin nasıl sadece tek bir CD içerisine sığdırılabildiği olacaktır. Yeni nesil oyunların, hem böyle üstün grafikli, hem de bu kadar az boyuta sığdırılabildiğini görebilmek gerçekten oldukça sevindirici bir gelişme...

En düşük sistem gereksinimleri:

İşlemci : Pentium® III 733 MHz veya Pentium 4
Bellek : 128 MB RAM; 256 MB (XP için)
Sabit Sürücü : 600 MB boş alan
CD Sürücüsü : 4X veya daha hızlı
Video : ATI Radeon veya 32 MB GeForce 2
DirectX : Directx 9.0

Oyunda takılanlar için bazı hile kodları : Ziyaretçilerin isimlerini aşağıda yazılan kodlar ile değiştirip hileyi aktif hale getirebilirsiniz.

Ek 10000$ : John D Rockefeller
Oyuncakların bozulmaması : Frontier
Tüm Coasterler : Sam Denney
Tüm diğer oyuncaklar : Jon Roach
Mutlu ziyaretçiler : Atari
Zıplayan ziyaretçiler : Chris Sawyer (Bu hile tam bir komedi :)
Yükseklik sınırını kaldırma : John Wardley


[Sağ Tıklayın Hedefi Farklı Kaydet Yapınız]
Bu Programın Full sürümünü sitemizde bulamazsınız programı satın almak için resmi sitesi ile irtibata giriniz.
v 0. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10

Facebook Twitter Google+