Kategoriler
Burç Yorumları

Karışık Bilgiler

Gazeteler


POSTA

HURRİYET

SABAH

GÜNEŞ

FANATİK

AKŞAM

HABERTÜRK

MİLLİYET

FOTOMAÇ

RADİKAL

STAR

ZAMAN

Diğer GazetelerIP Audit

Programlar
Tanıtım:
Linux kullanıcıları için gelen ve giden (download ve upload) verilerinizi hesaplayabileceğiniz mükemmel bir yazılım. Ayrıca yazılıma mevcut kotanızı yazdığınızda program sizi kotanızı aşmamanız için uyarıyor eğer izin verdiyseniz belirttiğiniz kotadan sonra internet bağlantınızı engelliyor. Ayrıca istediğiniz bir tarihde (her ay başı örneğin) kotanızı sıfırlayabiliyor. Linux için daha iyisi yok. Programın beta sürümünü kullanmak istemiyorsanız son stabil sürümünü sitesinden indirebilirsiniz. Program tüm linux sürümlerinde çalışabilmektedir. Programın tüm ayarlarını değiştirebilirsiniz.

Editör Yorumu : Linux kullanıcıları ayrıntılı olarak kota hesabı yapan bir program bulamıyorlardı. Bende ümidi bu konuda kesmişken övgüleri hak eden bir yazılım olduğunu fark ettim. Tüm bağlantı türlerini destekleyen ver ayrıntılı veriler sunan bu yazılım kotalı adsl kullanan linuxcuların çok işine yarıyacak. Linux da bu konuda windowsdaki kadar seçenek yok ama windows dada bu kadar ayrıntılı hesap yapan ve verileri en ince ayrıntısına kadar gösteren bir yazılım yok. Kotalı adsl kullanıyorsanız mutlaka bu yazılımı indirin. Program 10 yılıdızı hak ediyor.

Not : Bu program sourceforge destekli olduğu için programın 1 taneden çok download adresi var. Programı indire tıkladığınızda karşınıza çıkacak listeden bir link seçip programı indirebilirsiniz.


[Sağ Tıklayın Hedefi Farklı Kaydet Yapınız]
Bu Programın Full sürümünü sitemizde bulamazsınız programı satın almak için resmi sitesi ile irtibata giriniz.
v 0. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10

Facebook Twitter Google+